Türk Polis Teşkilatının 179 Yılını Kutlamaları : Huzurun ve Güvenin Teminatı Türk Polisi

Türk Polis Teşkilatının 179. kuruluş yıl dönümünde, Tokat Emniyet Müdürlüğü Uzun Burun Tesislerinde düzenlenen törende Konuşma Yapan Tokat Emniyet Müdürü Adnan Armağan Erdoğan canı pahasına milletimizin huzur ve güvenliği için fedakarca görev yapan bu özel gün vesilesiyle şükranlarımızı sunuyorum.

Köklü bir tarihten beslenen ve mazisine sığdırdığı başarılarla Türk milletine hizmet etmekten asla vazgeçmeyen Polis Teşkilatımız, her daim milletimizin güvenini kazanmış ve destek görmüştür. Bu güveni hak etmek ve korumak, bizim en önemli önceliğimizdir. Hukukun üstünlüğüne bağlı, temel hak ve özgürlüklere saygılı bir anlayışla 179 yıldır ayakta durmanın haklı gururunu yaşıyor, gelecek yüzyıllara umutla bakıyoruz.

Teşkilatın, milletin kalbinde haklı bir yer edinmiş, güvenlik ve huzur için gece gündüz demeden çalışmayı ilke edinmiştir. Milli birlik ve beraberliğimizi korumak adına her türlü ihanet odağına karşı amansız bir mücadele yürüterek dünyaya örnek olmuştur. Bundan sonra da suç ve suçlularla mücadelemizde kararlılıkla ve cesaretle yol alacağız.

Sayın Valimiz başta olmak üzere, tüm kamu kurumlarına ve Tokat halkına gösterdikleri güven ve desteklerden dolayı şükranlarımı sunuyorum.

Fedakar meslektaşlarımız, sizler Türk milletinin huzur ve güvenliğini sağlamak, devletin bölünmez bütünlüğünü korumak için her türlü zorluğa göğüs germektesiniz. Terörle, uyuşturucuyla mücadelede, trafik güvenliğini sağlamada ve genel asayişi temin etmede gösterdiğiniz azimli çalışmalarınız için minnettarız.

Bu vesileyle, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere, vatan uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmetle anıyor, minnet ve şükranlarımı sunuyorum.

Değerli meslektaşlarıma, emeklilerimize ve kıymetli ailelerinize sağlık ve esenlikler diliyor, Polis Teşkilatının 179. yılını ve Ramazan Bayramın kutluyoruz.


WhatsApp Image 2024 04 09 at 12.48.42
WhatsApp Image 2024 04 09 at 12.48.41 1
WhatsApp Image 2024 04 09 at 12.48.41
WhatsApp Image 2024 04 09 at 12.48.40

 

Türk Polis Teşkilatının 179 Yılını Kutlamaları : Huzurun ve Güvenin Teminatı Türk Polisi yazısı ilk önce SafaTV – SRT üzerinde ortaya çıktı.

Haber Merkezi
Haber Merkezi
Articles: 7890

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş kingroyal giriş kingroyal meritking meritkingadres.com