Ramazan Nedeniyle Tokat Belediyesinin Düzenlediği Tekne Orucu Programı Belediye İftar Çadırında Yapıldı

Ramazan Nedeniyle Tokat Belediyesinin Düzenlediği Tekne Orucu Programı Belediye İftar Çadırında Yapıldı

Programa Tokat Milletvekilleri Yusuf Beyazıt Mustafa Arsalan Tokat Belediye Başkanı ve Adayı Eyüp Eroğlu Çocuklar Katıldı Coşkulu Bir Havada Geçen Programda Tokat Belediyesinin Hazırladığı Gösteriler Eşliğinde Tekne Oruçlarını Açan Çocuklar Eğlenceli Zzaman Geçirdiler Ramaznın Güzel İkliminde Tokat Belediyesinin Halka yatığı Hizmetlerden Bir Gün YAŞAYAN Çocuklar Başkan Eroğluna Teşekkürederk Beraber Resim Çekildi.

Tokat Belediye Başkanı ve Adayı Eyüp EroğluYaptığı Açıklamada Şöyle Konuştu

”Bugün çiçek bahçesinden geçtim. Bu yıl 4.’sünü düzenlediğimiz “Tekne Orucum” İftarında miniklerimiz, geleceğimizin teminatı çocuklarımızla bir aradayız. Yoğun bir katılımla gerçekleştirdiğimiz “Tekne Orucum” etkinliğimize katılan bütün çocuklarımızı gözlerinden öpüyor, değerli ailelerine selam ediyorum. Rabbim Tokat’ımızdaki çocuklarımızın mutluluğunu, Filistin’de, Arakan’da, Doğu Türkistan’daki çocuklarımıza da nasip etsin.”


GJcDscjXwAAZq5O scaled
GJcDwNfXwAAG8ex scaled
GJcC5K1WIAAEl0 scaled

Ramazan Nedeniyle Tokat Belediyesinin Düzenlediği Tekne Orucu Programı Belediye İftar Çadırında Yapıldı yazısı ilk önce SafaTV – SRT üzerinde ortaya çıktı.

Haber Merkezi
Haber Merkezi
Articles: 7890

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş kingroyal giriş kingroyal meritking meritkingadres.com