Neymar kendisine "şişman" diyenlere el hareketi çekerek tepki gösterdi

Brezilyalı futbolcu Neymar’ın son zamanlardaki kilo alımı gündeme bomba gibi düştü. Futbolseverler, Neymar’ın son halini gösteren fotoğraflar üzerinden yorumlar yaparken, bazıları Brezilyalı yıldıza “şişman” benzetmesi yapmıştı. Neymar ise bu yorumlara sessiz kalmayarak yayınladığı video ile tepki gösterdi.

Dünyaca ünlü futbolcu, sosyal medya hesabından paylaştığı videoda vücudunu kameraya göstererek, kendisiyle alay edenlere el hareketi çekti. Bu hareketiyle dikkatleri üzerine çeken Neymar, “Benim vücudum, benim kararım” mesajını verdi. Futbolseverler, Neymar’ın bu hareketiyle eleştirel yorumlarda bulunanlara karşı kendisini savunduğunu düşünüyor.

Neymar’ın bu hareketi sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Kimi futbolseverler yıldıza destek verirken, kimileri de eleştirilerin normal olduğunu savundu. Neymar’ın kilo alımı konusundaki görüşleri ise merak konusu oldu. Futbolseverler, Neymar’ın bu tepkisiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardığını belirtti.

Brezilyalı futbolcu Neymar’ın kilo alımı konusundaki tartışmalar devam ederken, yıldız futbolcunun performansına olumsuz etki etmeyeceği konusunda genel bir kanaat oluştu. Neymar’ın takımı Paris Saint-Germain’in taraftarları ise yıldıza desteklerini sosyal medyada dile getiriyor. Futbol dünyasında kilo alımı konusundaki bu tartışmanın ilerleyen günlerde nasıl gelişeceği ise merak konusu.

Haber Merkezi
Haber Merkezi
Articles: 7890

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş kingroyal giriş kingroyal meritking meritkingadres.com