Zile’nin Yeni Dönemi: Şeffaf, Halkçı ve Sosyal Belediyecilik İlkesiyle Yola Devam

Bugün, Zile’nin yol haritasını belirleyen şeffaf, halkçı ve sosyal belediyecilik anlayışının temsilcisi Belediye Başkanımız Şükrü Sargın, göreve yeniden başlamak için mazbatasını aldı. Beş yıl boyunca Zile halkının güvenini kazanarak, yerel seçimlerde tekrar desteklenen Başkanımız Şükrü Sargın, ilçemize yeni bir dönemin kapılarını aralıyor.

Zile’nin gönlünde taht kuran bu öncü belediye başkanı, sadece sözde değil, icraatla da halkın yanında olduğunu defalarca kanıtladı. Şehrimize sağladığı hizmetlerle, her kesimden insanın yaşam kalitesini yükseltmek için adımlar atan Başkanımız, bugün mazbatasını alarak bu değerli çalışmalarına yeni bir ivme kazandıracak.

Zile, bu yeni dönemle birlikte kazançlı çıkıyor. Çünkü Şükrü Başkanımız ve Belediye Meclis Üyelerimiz, Zile’nin çehresini dönüştürme azmiyle dolu. Yol, su, altyapı gibi temel ihtiyaçlardan sosyal projelere kadar geniş bir yelpazede hizmet sunma hedefiyle yola çıkan bu ekip, Zile’nin her mahallesine eşit ve adil bir şekilde dokunacak.

Bu sevincimizde emeği geçen herkese teşekkür borçluyuz. Seçim sürecindeki özverili çalışmalarıyla İlçe Başkanımıza, Kadın ve Gençlik Kollarımıza, ve tabii ki desteklerini esirgemeyen tüm Zileli hemşehrilerimize minnettarız. Bu yolculukta hep birlikte olduğumuz sürece, Zile’nin daha güzel ve yaşanabilir bir şehir olma yolundaki adımlarını daha da güçlendireceğimize olan inancımız tamdır.

Yeni dönemin ilk adımını atmış olmanın mutluluğuyla, Zile’nin her bir ferdi olarak geleceğe umutla bakıyor, Başkanımıza ve ekibimize başarılar diliyoruz.


WhatsApp Image 2024 04 06 at 04.05.46
WhatsApp Image 2024 04 06 at 04.05.46 1
WhatsApp Image 2024 04 06 at 04.05.46 2

Zile’nin Yeni Dönemi: Şeffaf, Halkçı ve Sosyal Belediyecilik İlkesiyle Yola Devam yazısı ilk önce SafaTV – SRT üzerinde ortaya çıktı.

Haber Merkezi
Haber Merkezi
Articles: 7890

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş kingroyal giriş kingroyal meritking meritkingadres.com