ARTOVA MYO’DA ENGELLİLER İÇİN 180 BİN KAPAK TOPLANDI

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi (TOGÜ) Artova Meslek Yüksekokulu İletişim Kulübü üyesi İbrahim Şenyerli ve Hasan Can Kazi’nin, sosyal sorumluluk bilinciyle çevre temizliği bilinci oluşturmak ve engellilere katkıda bulunmak amacıyla başlattıkları mavi kapak toplama kampanyası kapsamında 180 bin adet plastik kapak toplandı.
İletişim kulübü üyelerinin katkılarıyla sosyal sorumluluk projesi kapsamında başlatılan kampanyada toplanan plastik kapakların karşılığında tekerlekli sandalye alınarak, engellilere ulaştırılması hedefleniyor.
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan İletişim Kulübü üyesi İş Sağlığı ve Güvenliği 2. sınıf öğrencisi İbrahim Şenyerli şunları ifade etti: “Artova MYO İletişim Kulübünde engelliler için kapak yardım kampanyası başlattık. Şuana kadar 180 bin adet kapağa ulaştık. 200 bin kapakta 1 tane tekerlekli sandalye alabiliyoruz. Ne kadar çok kapak toplarsak o kadar çok arkadaşımızın hayatını kolaylaştırmış oluruz. Bu konuda herkesin hassasiyet göstermesini ve sosyal sorumluluk projesine destek olmasını bekliyorum” dedi.


WhatsApp Image 2024 03 27 at 3.25.55 PM 1
WhatsApp Image 2024 03 27 at 3.25.55 PM 2

ARTOVA MYO’DA ENGELLİLER İÇİN 180 BİN KAPAK TOPLANDI yazısı ilk önce SafaTV – SRT üzerinde ortaya çıktı.

Haber Merkezi
Haber Merkezi
Articles: 7890

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş kingroyal giriş kingroyal meritking meritkingadres.com