AK Parti Tokat İl Başkanlığı’nın Ramazan Bayramı Bayramlaşma Programı Coşkuyla Gerçekleşti

AK Parti Tokat İl Başkanlığı, Ramazan Bayramı’nı coşkuyla karşılamak için bir bayramlaşma programı düzenledi. Program, partililerin, milletvekillerinin ve davaya gönül verenlerin bir araya gelerek bayramlaşma ve kucaklaşma fırsatı bulduğu anlamlı bir etkinlik oldu.

Milletvekilleri, dava arkadaşları ve değerli dostlarının katılımıyla gerçekleşen programda, birlik ve beraberlik mesajları ön plana çıktı. Davetliler, AK Parti’nin değerlerine ve hedeflerine olan bağlılıklarını bir kez daha vurgulayarak, gelecek bayramlarda da bir araya gelmeyi dilediler.

AK Parti Tokat İl Başkanlığı yetkilileri, programın amacının, partililer arasında dayanışmayı ve birlik ruhunu pekiştirmek olduğunu belirtti. Rabbimden, bu birlik ve beraberliğin daha nice bayramlarda devam etmesini ve yol yürümeyi nasip etmesini temenni ettiler.

Programın sonunda, katılımcılara Ramazan Bayramı’nın mübarekliği ve bereketi dolu günler geçirmeleri dileğiyle tebrikler iletilerek etkinlik sonlandı.


GK4lw NXMAAj5UO
GK4lw8XWsAADLla


GK4gPQIXgAAXAoa
GK4gOPdW8AAQq10
GK4gNTXX0AAR9RJ

 

AK Parti Tokat İl Başkanlığı’nın Ramazan Bayramı Bayramlaşma Programı Coşkuyla Gerçekleşti yazısı ilk önce SafaTV – SRT üzerinde ortaya çıktı.

Haber Merkezi
Haber Merkezi
Articles: 7890

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş kingroyal giriş kingroyal meritking meritkingadres.com