Yok artık Kocaelispor! Dünyanın tanıdığı Portekizli formayı giyiyor

featured

1. Lig takımı Kocaelispor, transfer döneminin sonuna yaklaşırken büyük bir transfer için harekete geçti. Yeşil-siyahlılar, Al-Wahda takımından ünlü futbolcu Adrien Silva’yı kadrolarına katmaya çok yakın.

Kocaelispor, transfer dönemi bitişine sadece birkaç saat kala büyük bir hamle yapmaya hazırlanıyor. BAE ekibi Al-Wahda’dan dünyaca ünlü futbolcu Adrien Silva, Kocaelispor formasını giymek için çok yakın. Bu transferle birlikte Kocaelispor, kadrosunu güçlendirmeyi hedefliyor.

Silva’nın Kocaelispor ile anlaşması, futbol dünyasında büyük bir heyecan yaratacak. Adrien Silva, kariyeri boyunca başarılı performanslarıyla tanınan bir oyuncu. Bu transferle birlikte Kocaelispor, yeni sezonda iddialı bir şekilde mücadele etmeyi planlıyor.

Sonuç olarak, Kocaelispor’un Adrien Silva transferine çok yakın olduğu bildirildi. Bu hamle, takımın gücünü artırarak önemli bir adım olacak. Kocaelispor taraftarları da bu transferle heyecanlanmış durumda. Transfer döneminin son anları büyük bir merakla bekleniyor.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Yok artık Kocaelispor! Dünyanın tanıdığı Portekizli formayı giyiyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir