Xiaomi Telefonda Youtube Videolarını Arka Planda Oynatma!

Xiaomi telefonunda YouTube videolarını arka planda oynatmak için herhangi bir üçüncü taraf uygulama kullanmanıza gerek yok. Xiaomi MIUI arayüzünde, ekranınız kapalıyken YouTube videoları veya YouTube Music dinleyebilirsiniz. Üstelik Xiaomi arka planda video oynatmak için ücretli bir aboneliğiniz olması gerekmez.

İlk olarak, kenar çubuğunu ve Video oynatıyorken göster seçeneğini aktifleştirmeniz gerekiyor. Bunu yapmak için Ayarlar’a gidin ve Özel Özellikler seçeneğine dokunun. Burada Kenar Çubuğu üzerine dokunun ve Video oynatıyorken göster seçeneğini aktifleştirin.

Şimdi Youtube uygulamasını açın ve istediğiniz bir videoyu seçin. Kayar pencereyi açın ve Ekran kapalıyken video oynat (kulak işareti) üzerine dokunun. Seçtiğinizde ekran kapatılacak ve YouTube videosu arkaplanda oynatılacaktır.

Bu ayarla, başka bir uygulamaya göz atarken YouTube’u arka planda oynatabilir veya hatta ekranınızı tamamen kapatabilirsiniz. Video araç kutusu kısayolu, ayarlarında solda veya sağda görünecek şekilde ayarlanabilir.

Xiaomi telefonunuzda arka planda YouTube videosu oynatmak için herhangi bir üçüncü taraf uygulama indirmenize gerek yok. Bu işlemi yapmak sadece birkaç dokunuşla mümkündür. Xiaomi MIUI arayüzü ile birlikte telefonunuzun sunduğu kolaylıklardan yararlanarak istediğiniz her yerde YouTube videolarını izleyebilirsiniz.

Haber Merkezi
Haber Merkezi
Articles: 7890

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş kingroyal giriş kingroyal meritking meritkingadres.com