WhatsApp Business Katalog Nasıl Oluşturulur?

WhatsApp Business Katalog, işletmelerin ürünlerini ve hizmetlerini WhatsApp Business üzerinden sergileyip müşterilerle paylaşabilmeleri için ücretsiz bir araçtır. Bu özellik sayesinde işletmeler, kataloglarını bir vitrin gibi kullanarak müşterilerine daha kişiselleştirilmiş ve ilgi çekici bir alışveriş deneyimi sunabilmektedir.

Müşteriler, işletme profiline tıkladıklarında öncelikle işletmenin çalışma saatleri, adresi ve bir kısa açıklaması gibi bilgileriyle karşılaşırlar. Daha sonra ise ürün kataloğu ile karşılaşırlar. Kullanıcılar, işletme katalogunda yer alan ürünleri inceleyebilir, sipariş verebilir ve hatta işletme sahipleriyle iletişim kurabilirler.

WhatsApp Business Katalog özelliğini kullanabilmek için WhatsApp Business uygulamasını cihazınıza indirmeniz gerekmektedir. Katalogda yer alan ürünleri gizleyebilir veya silebilirsiniz. Ayrıca, her ürün/hizmet için en fazla 10 görsel yükleyebilirsiniz ve ürünlerinizin adını, açıklamasını, fiyatını ve ürün kodunu belirleyebilirsiniz. WhatsApp Business Katalog ücretsizdir.

Haber Merkezi
Haber Merkezi
Articles: 7890

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş kingroyal giriş kingroyal meritking meritkingadres.com