Volkan Demirel’in tepki dolu sözlerine Beşiktaş cephesinden cevap

Hatay’daki deprem felaketinde spor camiası da acı kayıplar vermişti. Teknik Direktör Volkan Demirel’in mesai arkadaşlarını kaybetmesi, kendisine ait “L1 Üçgen” YouTube kanalındaki röportajı gündem oluşturdu. Demirel’in açıklamalarında Beşiktaş’a gönderme yaptığı yorumları yapıldı.

Demirel’in röportajında, alınan puanlar veya oynanan, oynanmayan maçlar sayılsın, sayılmasın gibi konuların şu anki ortamda yanlış olduğunu dile getirdi. Konuya değinmeyi tercih etmediğini belirten Demirel, “Hatay silinmiş. Acıları tekrar tazelemek istemem ama benim bir oyuncum, bir sportif direktörüm hayatını kaybetmiş. Senin 3 puanın silinse ne olur? Şampiyon olsan ne olur, küme düşsen ne olur?” ifadelerini kullandı.

Bu açıklamaların Beşiktaş’a gönderme olduğu yorumları yapılırken, Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Umut Şenol da Demirel’in sözlerinin çarpıtıldığını söyledi. Şenol, paylaştığı tweette eski çakallara seslenerek, Demirel’e ve Gökhan Zan’a yardımları ve moral motivasyonları için teşekkür etti. Beşiktaş kulübünün her zaman yanlarında olduğunu hissettirdiğini belirten Şenol, bu konunun iyilikte yarışmak olduğunu sözlerine ekledi.

Kaynak belirtilmeden haber özetleri ile açıklamalar sunulan haberde, doğru, tarafsız ve objektif haber verilmediği gözlemleniyor. Kaynak bilgisi verilmeden ve haber özetleri kullanmadan, haberi yeniden düzenlemekle birlikte, haberin içeriği ve detayları hakkında da kendi yorumlarımızı ekleyebilir, daha derinlemesine ve detaylı bir haber sunabiliriz.

Haber Merkezi
Haber Merkezi
Articles: 7890

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş kingroyal giriş kingroyal meritking meritkingadres.com