Verilmiş sadakası varmış! Yere düşen Carloz Tevez'in kafasına 10 dikiş atıldı

Independiente’nin teknik direktörü ve eski futbolcu Carlos Tevez, evinde yaşadığı bir kaza sonucu başından yaralandı. Tevez’in ayağının kaymasıyla birlikte düşmesi sonucu başına bir yara aldığı belirtildi. Acil olarak hastaneye kaldırılan Tevez’in başına 10 dikiş atıldı. Yakın arkadaşları, Tevez’in durumunun iyi olduğunu ve yakın bir süre içerisinde taburcu olmasının beklendiğini ifade etti. Ancak, bu gece oynanacak Barracas maçında Tevez’in takımın başında olamama ihtimali olduğu da belirtildi.

Carlos Tevez, Independiente’nin teknik direktörü ve eski futbolcusu olarak başından geçen bir kaza sonrası yaralanmıştır. Evde meydana gelen olayda ayağının kayması sonucu düşen Tevez, başından yaralanarak hastaneye kaldırılmıştır. Şans eseri, durumu iyi olduğu belirtilen Tevez’e başına 10 dikiş atılmıştır ve kısa süre içinde taburcu edilmesi beklenmektedir. Ancak, bu akşam oynanacak olan Barracas maçında Tevez’in takımın başında yer alamama ihtimali bulunmaktadır.

Independiente takımının teknik direktörü ve eski futbolcusu Carlos Tevez, evinde meydana gelen bir kaza sonucu başından yaralanmıştır. Ayağının kayması sonucu düşen Tevez, hemen hastaneye kaldırılmıştır. Yaralanması nedeniyle başına 10 dikiş atıldığı bildirilmiştir. Carloz Tevez’in yakın arkadaşları, durumunun iyi olduğunu ve kısa bir süre içinde hastaneden taburcu olabileceğini açıklamışlardır. Ancak, bu gece oynanacak Barracas maçında Tevez’in takımın başında olamama ihtimali bulunmaktadır.

Independiente takımının teknik direktörü ve eski futbolcusu Carloz Tevez, evinde meydana gelen bir kaza sonucu başından yaralandı. Kaza sonrası acil olarak hastaneye kaldırılan Tevez’in başına 10 dikiş atıldı. Çevresinden gelen bilgilere göre, Tevez’in durumu iyi ve kısa süre içinde taburcu olması bekleniyor. Ancak, bu akşamki Barracas maçında Tevez’in takımın başında olamayabileceği belirtiliyor.

Carlos Tevez, Independiente takımının teknik direktörü ve eski futbolcusu olarak bilinir. Bir kaza sonucunda evinde düşüp başından yaralanmıştır. Durumu ciddi olmasa da hemen hastaneye kaldırılarak başına 10 dikiş atıldığı açıklanmıştır. Tevez’in yakın arkadaşları tarafından yapılan açıklamaya göre, durumu şu anda iyi ve kısa bir süre içinde taburcu olması beklenmektedir. Ancak, bu akşam oynanacak olan Barracas maçında Tevez’in takımın başında yer alamama ihtimali bulunmaktadır.

Haber Merkezi
Haber Merkezi
Articles: 7890

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş kingroyal giriş kingroyal meritking meritkingadres.com