Uçağına yetişmek isteyen adam, havaalanına çaldığı kepçeyle gitti

Gitarını Unutunca Kepçeyle Havaalanına Gelen Adam Tutuklandı

Güney Illinois Gaziler Havalimanı’nda ilginç bir olay yaşandı. Hırsız, Oregon’ın Portland kentine giden uçağına yetişmek için kepçeyle havalimanına geldi ve aracını orada otoparka bıraktı. Kepçeden çıkardığı gitar kutusuyla uçuşunu kaçırmamak için koşturan hırsız, güvenlik kamerasına yakalandı.

Olay, Williamson County Şerif Bürosu tarafından duyuruldu. Bölgedeki güvenlik kameralarının saniye saniye görüntülediği olayda, hırsızın kepçeyle havalimanına geldiği ve aracını otoparka bıraktığı görülüyor. Otoparkta bir kepçe olduğu ihbarı üzerine harekete geçen polisler, asıl sahibi tarafından fark edilip haber verildi. Şerif Jeff Diederich, kepçenin çalınmadan önce havalimanından yaklaşık 16 kilometre uzaktaki bir şantiyede olduğunu aktardı.

Hırsız, daha sonra farklı bir aracı çalmaktan tutuklandı ve Elko County Hapishanesi’ne yerleştirildi. Şerif Diederich, hırsızlığı “benzersiz” diye niteledi.

Amerika Birleşik Devletleri Illinois eyaletine bağlı Williamson County’de yaşanan bu olay, sosyal medyada tartışma konusu oldu. Gitarını unutan hırsızın kepçeyle havalimanına gelmesi, insanların ilgisini çekti.

Kaynak: Haberler.com

Haber Merkezi
Haber Merkezi
Articles: 7890

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş kingroyal giriş kingroyal meritking meritkingadres.com