Tokat'ın Niksar ilçesinde otomobil yangını

featured

Tokat’ın Niksar ilçesinde bir otomobil seyir halindeyken çıkan yangın sonucu kullanılamaz hale geldi. İtfaiye ekipleri yangına müdahale ederek yangını söndürdü.

Yangın sonucu çıkan hasar nedeniyle otomobil tamir edilemez duruma geldi. Yangının çıkış sebebi hakkında herhangi bir bilgi verilmezken, olay yerine gelen itfaiye ekiplerinin hızla müdahale ettiği belirtildi.

Otobanda seyir halinde olan sürücüsüne, otomobilde oluşan yangını hemen fark ettiğini ve aracı hemen durdurduğunu söyledi. Yangının büyümeden itfaiyenin müdahalesiyle söndürüldüğü ve sürücünün sağ salim kurtulduğu öğrenildi.

Niksar ilçesinde meydana gelen otomobil yangınında herhangi bir yaralanma veya can kaybı yaşanmaması sevindirici bir haber olarak değerlendirildi. Polis ekipleri, yangının çıkış nedenini araştırma çalışmalarına başladı.

Olay yerindeki görgü tanıkları ise yangının nasıl çıktığı hakkında herhangi bir bilgileri olmadığını belirtti. Yangının otomobilin motor bölümünden çıktığı tahmin ediliyor.

Yangının çıkışıyla ilgili olarak henüz bir açıklama yapılmazken, itfaiye ekiplerinin hızlı müdahalesi sayesinde yangının daha fazla büyümeden kontrol altına alındığı belirtildi.

Otomobilin kullanılamaz hale geldiği yangınla ilgili olarak soruşturma başlatıldı. Polis ekipleri, yangının çıkış sebebini ve oluşan maddi hasarı tespit etmek için çalışmalarını sürdürüyor. Öte yandan, yangınla ilgili olarak görgü tanıklarının ifadeleri alınarak olayın detayları araştırılıyor.

Niksar ilçesinde meydana gelen otomobil yangınının sebebi henüz belirlenemedi. Yangın sonucunda otomobil kullanılamaz hale geldi. Sürücünün sağ salim kurtulduğu, yangının ise itfaiye ekipleri tarafından müdahale edilerek kontrol altına alındığı bildirildi. Polis ekipleri yangının çıkış nedenini araştırmak için çalışmalarını sürdürüyor.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Tokat'ın Niksar ilçesinde otomobil yangını

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir