Teklif yapıldı bile! Devler Ligi için İstanbul'a gelen yıldız futbolcu, F.Bahçe'ye imzayı atıyor

Fenerbahçe, yeni sezon hazırlıkları kapsamında transfer çalışmalarına devam ediyor. Son olarak Inter’in yıldız futbolcusu Edin Dzeko’ya teklif yaptığı öne sürüldü. Şampiyonlar Ligi finali için İstanbul’a gelecek olan Bosna-Hersekli oyuncunun, sarı-lacivertli takımdaki teklife olumlu yanıt vermesi durumunda İtalya’ya geri dönmeyeceği belirtiliyor.

Fenerbahçe’nin hem lig hem de Avrupa arenasında başarılı olmak için transfer çalışmalarında hız kesmediği görülüyor. Takımın teknik direktörü Vitor Pereira’nın da bu konuda yoğun çaba sarf ettiği ifade ediliyor. Öte yandan, transfer sezonu henüz başlamadan takıma yeni katılan isimlerin yanı sıra teklif edilen oyuncuların da gündemde olduğu biliniyor.

Dzeko, Inter ile 2022’ye kadar sözleşmesi bulunuyor. Fenerbahçe’nin oyuncu için hangi teklifi yaptığı ise henüz netlik kazanmadı. Futbolseverler, Dzeko’nun yanı sıra gelecek sezon Fenerbahçe forması giyecek diğer oyuncuların kim olacağı konusunda merakla bekleyişini sürdürüyor.

Yukarıda bahsedilen transfer iddiasıyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmazken, Fenerbahçe’nin taraftarları da yeni sezonda takımlarında görmek istedikleri isimleri sosyal medya üzerinden paylaşıyor. Takımın taraftarları, Dzeko’nun bu transfere olumlu baktığı takdirde takımlarının hücum gücüne önemli katkı sağlayacağına inanıyor.

Haber Merkezi
Haber Merkezi
Articles: 7888

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş kingroyal giriş kingroyal meritking meritkingadres.com