TBF'den Fenerbahçe maçı için hükmen mağlubiyet kararı

featured

Türkiye Basketbol Federasyonu Disiplin Kurulu, ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi’nin Fenerbahçe Alagöz Holding karşısında kural ihlali yaptığı gerekçesiyle hükmen mağlubiyetine karar verdi. Kurul, yapılan incelemeler sonucunda belirtilen kural ihlalini tespit etmiş ve bu nedenle Mersin Yenişehir Belediyesi takımının maçtan hükmen mağlup sayılması gerektiğine karar vermiştir. Bu karar sonucunda, Fenerbahçe Alagöz Holding takımına resmi olarak galibiyet verilmiştir.

ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi takımı, maç sırasında yapılan bir kural ihlali nedeniyle hükmen mağlup sayılmıştır. Türkiye Basketbol Federasyonu Disiplin Kurulu tarafından yapılan incelemeler sonucunda bu kural ihlali tespit edilmiş ve hükmen mağlubiyet kararı verilmiştir. Bu karar sonucunda, Fenerbahçe Alagöz Holding takımı maçı kazanmıştır.

Bu kararla birlikte, ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi takımının mağlubiyeti resmiyet kazanmış ve Fenerbahçe Alagöz Holding takımı galibiyet elde etmiştir. Maç sonucunda yaşanan bu gelişme, basketbol severler ve takımlar arasındaki rekabeti etkileyebilecek önemli bir faktör olmuştur.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
TBF'den Fenerbahçe maçı için hükmen mağlubiyet kararı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir