Süper Lig’i sallayacak anlaşma! Başakşehir, Emre Belözoğlu’nun yerine Nuri Şahin’i getiriyor

Medipol Başakşehir, yeni sezon öncesinde teknik direktör değişikliğine gidiyor. Hull City ile anlaşması beklenen Emre Belözoğlu’nun yerine takımın başına Nuri Şahin geçecek. Emre Belözoğlu’nun Hull City’ye gideceği haberleri doğrulanırken, Medipol Başakşehir’in Nuri Şahin ile prensip anlaşması yaptığı öğrenildi.

Geçen sezon Antalyaspor’da oyuncu-antrenör olarak yeni bir kariyere başlayan Nuri Şahin’in Akdeniz’deki macerası sona eriyor. Ancak Şahin, bu sezon sadece yedek kulübesinde teknik direktörlük yaptığı Antalyaspor’dan İstanbul’a dönecek.

Nuri Şahin’in Medipol Başakşehir’e gelmesiyle ilgili en önemli nedenlerden birinin, genç hocanın İstanbul’daki istikrarlı performansı olduğu belirtildi. Geçtiğimiz sezonun sonunda Galatasaray’a gelmesi de gündemde olan Nuri Şahin’in Başakşehir’e transferi, Süper Lig’in gündemini değiştirecek gibi duruyor.

Haberin kaynağına dair herhangi bir bilgi verilmemiş olsa da, Medipol Başakşehir’in Nuri Şahin ile anlaştığı haberleri sosyal medyada da yayılmaya başladı. Transferin resmi olarak açıklanması ise önümüzdeki günlerde bekleniyor.

Haber Merkezi
Haber Merkezi
Articles: 7890

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş kingroyal giriş kingroyal meritking meritkingadres.com