Süper Lig'de en çok transfer yapan takım Pendikspor oldu! İşte kulüp kulüp gelenler ve gidenler

Yaz transfer döneminde Süper Lig’de en fazla transfer yapan takım Pendikspor oldu. Pendikspor, 22 oyuncuyu kadrosuna katarak transfer piyasasında en aktif takımlardan biri oldu. Diğer yandan, Kayserispor ise sadece 6 futbolcuyla transfer yaparak en az transfer yapan ekip oldu. Büyük takımlardan Trabzonspor, 16 oyuncuyla transfer dönemini tamamlarken, Galatasaray ve Fenerbahçe 13 oyuncu transfer etti. Beşiktaş ise kadrosuna 9 oyuncu ekledi.

Yaz transfer döneminde Süper Lig’de yapılan transferlerle ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Pendikspor, 22 oyuncu transfer ederek en fazla transfer yapan takım oldu. Kayserispor ise sadece 6 futbolcuyu kadrosuna katarak en az transfer yapan ekip oldu. Süper Lig’deki dört büyük takımdan ise Trabzonspor 16, Galatasaray 13 ve Fenerbahçe 13 oyuncuyu kadrosuna kattı. Beşiktaş ise 9 oyuncu transfer ederek yaz transfer dönemini tamamladı.

Yaz transfer dönemine ilişkin veriler ortaya çıktı. Pendikspor, 22 oyuncuyu transfer ederek Süper Lig’de en fazla transfer yapan takım oldu. Kayserispor ise sadece 6 futbolcuyla transfer piyasasında sakin bir dönem geçirdi. Büyük takımlardan Trabzonspor, 16 oyuncuyu kadrosuna katarak dikkat çekti. Galatasaray ve Fenerbahçe ise 13’er oyuncu transfer etti. Beşiktaş ise 9 futbolcuyla kadrosunu güçlendirdi.

Süper Lig yaz transfer döneminde takımlar arasında farklı bir tablo ortaya çıktı. Pendikspor, 22 oyuncuyu transfer ederek en fazla futbolcu transfer eden takım oldu. Kayserispor ise sadece 6 futbolcuyla transfer piyasasında pasif kalan ekipler arasında yer aldı. Trabzonspor, 16 transferle dikkat çekerken, Galatasaray ve Fenerbahçe 13, Beşiktaş ise 9 futbolcu transfer etti.

Yaz transfer döneminde Süper Lig’de transfer hareketliliği sürüyor. Pendikspor, 22 oyuncuyu transfer ederek en fazla transfer yapan takım oldu. Kayserispor ise sadece 6 futbolcuyu kadrosuna katarak transfer piyasasında sessiz kalan ekipler arasında yer aldı. Trabzonspor, 16 oyuncu transfer ederek dikkat çekerken, Galatasaray ve Fenerbahçe 13’er oyuncuyu kadrolarına kattı. Beşiktaş ise 9 transferle yaz transfer dönemini tamamladı.

Haber Merkezi
Haber Merkezi
Articles: 7890

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş kingroyal giriş kingroyal meritking meritkingadres.com