Sosyal medyadan paylaştı! Emre Belözoğlu'nun sağ kolu Başakşehir'den ayrıldı

Medipol Başakşehir’de Emre Belözoğlu’nun yardımcılığını yapmış olan Selçuk Şahin, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile görevinden ayrıldığını duyurdu. Şahin, açıklamasında, “Yeni bir meydan okumada görüşmek üzere” ifadelerini kullandı. Bu gelişmeyle birlikte, Medipol Başakşehir teknik heyeti içerisinde bir değişiklik yaşandığı bildirildi. Selçuk Şahin’in nasıl bir meydan okumada yer alacağı ise henüz açıklanmadı. Şahin’in bu paylaşımı futbol camiasında merak konusu oldu. Ayrıntılar ilerleyen süreçte netlik kazanacak.

Spor dünyasında önemli bir isim olan Emre Belözoğlu’nun yardımcılığını yapan Selçuk Şahin, sosyal medya üzerinden yapmış olduğu bir paylaşım ile görevinden ayrıldığını duyurdu. Şahin, yaptığı açıklamada, “Yeni bir meydan okumada görüşmek üzere” ifadelerine yer verdi. Bu haberle birlikte, Medipol Başakşehir’in teknik heyetinde bir değişiklik yaşandığı gündeme oturdu. Henüz Şahin’in yeni meydan okumasının ne olduğu hakkında bir bilgi bulunmamakta. Futbol camiası, Selçuk Şahin’in bu paylaşımıyla ilgili detayları merakla bekliyor. Gelişmeleri takip etmeye devam edeceğiz.

Medipol Başakşehir takımında Emre Belözoğlu’nun yardımcılığını yapan Selçuk Şahin, sosyal medyadan yaptığı paylaşım ile görevinden ayrıldığını duyurdu. Şahin’in açıklamasında, “Yeni bir meydan okumada görüşmek üzere” ifadelerine yer verildi. Bu ayrılık sonrası, Başakşehir teknik heyetinde değişiklikler yaşandığı belirtildi. Henüz Şahin’in yapacağı yeni meydan okuma hakkında bir bilgi paylaşılmadı. Futbol camiası, Selçuk Şahin’in bu hamlesiyle ilgili detayları merakla bekliyor. Gelişmeleri takip etmeye devam edeceğiz.

Süper Lig takımlarından Medipol Başakşehir’in teknik heyetinde değişiklik yaşandı. Emre Belözoğlu’nun yardımcılığını yapan Selçuk Şahin, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla görevinden ayrıldığını duyurdu. Şahin’in açıklamasında, “Yeni bir meydan okumada görüşmek üzere” ifadesi yer aldı. Bu ayrılık sonrası, Başakşehir’in teknik heyetinde ne gibi değişiklikler olacağı merak konusu oldu. Şahin’in yeni meydan okumasıyla ilgili ayrıntılar ise henüz paylaşılmadı. Gelişmeleri takip edeceğiz.

Emre Belözoğlu’nun yardımcılığını yapan Selçuk Şahin, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla görevinden ayrıldığını duyurdu. Şahin, açıklamasında “Yeni bir meydan okumada görüşmek üzere” diyerek ayrılığını duyurdu. Bu ayrılığın ardından, Medipol Başakşehir’in teknik heyetinde değişiklikler olacağı belirtildi. Henüz Şahin’in nasıl bir meydan okumada yer alacağı bilinmiyor. Gelişmeleri takip edip, detayları aktarmaya devam edeceğiz.

Haber Merkezi
Haber Merkezi
Articles: 7890

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş kingroyal giriş kingroyal meritking meritkingadres.com