Son Dakika: Fenerbahçe Genel Kurulu, Şükrü Saraçoğlu Stadyumu'nun "Fenerbahçe Atatürk Stadyumu" olarak değiştirilmesini kabul etti

featured

Son dakika: Fenerbahçe Olağanüstü Tüzük Tadil Genel Kurulu’nun ardından stadyumun isminin ‘Fenerbahçe Atatürk Stadyumu’ olması hakkında yönetime yetki verildi. Stadyumun ismi, Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan gerekli izin aldıktan sonra resmileşecek.

İlgili genel kurulun sonuçlarına göre, Fenerbahçe’nin stadyumunun ismi değiştirilecek. Kulüp yönetimine verilen yetkiyle, stadyumun ismi “Fenerbahçe Atatürk Stadyumu” olarak belirlendi. Ancak bu değişiklik, Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan alınan izne tabi tutulacak ve resmiyet kazanacak.

Fenerbahçe’nin tüzük tadil genel kurulu, kulüp yönetimine stadyumun ismini değiştirme yetkisi verdi. Bu kararla birlikte, stadyumun ismi “Fenerbahçe Atatürk Stadyumu” olarak belirlendi. Ancak, bu isim değişikliği için Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan izin alınması gerekiyor. İzin alındıktan sonra ise stadyumun yeni ismi resmileşmiş olacak.

Bilindiği gibi, Fenerbahçe’nin stadı uzun yıllardır “Şükrü Saracoğlu Stadyumu” olarak biliniyordu. Ancak genel kurulda alınan bu kararla birlikte, stadyumun adı değiştirilerek “Fenerbahçe Atatürk Stadyumu” oldu. Bu kararın yürürlüğe girmesi ve resmileşmesi için ise Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan izin alınması gerekiyor.

Fenerbahçe camiası ve taraftarları, uzun bir süredir stadyumun isminin değiştirilmesi konusunda taleplerde bulunuyordu. Genel kurulda alınan bu kararla birlikte bu talep gerçekleşmiş oldu. Ancak, stadyumun yeni ismi olan “Fenerbahçe Atatürk Stadyumu”nun resmileşebilmesi için Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan onay alınması gerekiyor.

Stadyumun isminin değişmesine ilişkin alınan bu karar, Fenerbahçe’nin tarihinde önemli bir dönüm noktası olarak görülüyor. İlerleyen süreçte stadyumun ismi ne şekilde değişecek ve ne zaman resmiyet kazanacak, merakla bekleniyor. Fenerbahçe camiası da heyecanla bu gelişmeleri takip etmeye devam ediyor.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Son Dakika: Fenerbahçe Genel Kurulu, Şükrü Saraçoğlu Stadyumu'nun "Fenerbahçe Atatürk Stadyumu" olarak değiştirilmesini kabul etti

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir