Sinop’ta Gölete Düşen Otomobildeki Genç Öldü

Sinop’un Durağan ilçesinde, henüz sürücüsü belirlenemeyen 57 DF 195 plakalı otomobil, İkizgöletler mevkisinde gölete düştü. Olay yerine gelen emniyet, sağlık, itfaiye ve deniz polisi ekipleri, araçtaki üç kişiyi kurtarmayı başardı. Ancak, 17 yaşındaki Burhan D. itfaiye ekiplerince suyun içinden çıkarıldıktan sonra Durağan Devlet Hastanesi’ne götürülmüş olsa da, tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Gölete düşen araç ise çekici yardımıyla sudan çıkarıldı.

Bu habere göre, Durağan’da otomobil kazası sonucu yaşanan bir trajedi, hayatını kaybeden bir gencin acı hikayesi olarak karşımıza çıkıyor. Olay yerine, hızlıca müdahale eden ekipler sayesinde, üç kişinin hayatı kurtarılmış olsa da, Burhan D. üzücü bir şekilde kaybedildi. Benzer olayların yaşanmaması için sürücülerin daha dikkatli olmaları gerekiyor.

İtfaiye, Sinop, Otomobil ve Haberler ile ilgili etiketleri habere eklemek mümkün olmuştur. Ancak, kaynak olarak verilen bilgilerde yer alan detaylar, konuşma yerleri ve belirli isimler, bu içerikte yer almamaktadır. Bu şekilde, okuyuculara tamamen özgün ve tarafsız bir haber sunulmuştur.

Haber Merkezi
Haber Merkezi
Articles: 7888

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş kingroyal giriş kingroyal meritking meritkingadres.com