Selfie çekerken telefonu suya düşen memur barajı boşalttırdı

Gıda denetçisi, fotoğraf çekerken telefonu suya düşürdü

Hindistan’ın Çatisgar eyaletindeki bir gıda denetçisi, arkadaşlarıyla Kherkatta Barajı’nda piknik yaparken telefonunu suya düşürdü. Değeri yaklaşık 23 bin TL olan telefonu kurtarmak için harekete geçen adam, pompa kiralayarak barajdaki suyu boşalttırdı. İki günde yaklaşık 2 milyon litre su çıkarıldı. Bu su, 600 hektarlık tarım arazisini sulamaya yetiyor.

Ancak, telefon kurtarma çabaları, adamın işini kaybetmesine neden oldu. Su kaynakları departmanının aldığı şikayeti üzerine durdurulan gıda denetçisi, soruşturma sonuçlanana kadar açığa alındı. Yaşananlar sonrası, adamın telefonunda devlete ait hassas bilgilerin yer aldığı iddiası ortaya atıldı. Bu nedenle, konumunu kötüye kullandığı gerekçesiyle suçlanıyor.

Kaynak bilgisi verilmeden yayınlanan haberde, gıda denetçisinin yaşadığı durum anlatıldı. İçeriğin SEO uyumu için, haberin özetleyici bir şekilde yazılması ve anahtar kelimelere yer verilmesi gerekiyor. Aynı zamanda, HTML kullanılarak WordPress metni başlıklarla ve uygun formatlama parametreleriyle biçimlendirilmeli. Haberi yazarken, kaynak belirtilmemesi, konuşma yerlerini değiştirme ve cümleleri orijinal hallerinden farklı hale getirme kurallarına uyulmalıdır. Ayrıca, içeriklerin %100 özgün ve plajierize edilmeden yazılması da önemlidir.

Haber Merkezi
Haber Merkezi
Articles: 7888

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş kingroyal giriş kingroyal meritking meritkingadres.com