Seferlerin durduğu Gaziantep Havalimanı’nda mahsur kalan Adem Kılıçcı, yaşadıklarını Haberler.com’a anlattı

Gaziantep Havalimanı’nda tanımlanamayan bir cisim görülmesi nedeniyle gece yarısından bu yana iniş ve kalkışlı uçuşlar yapılamadı. Milli boksör Adem Kılıçcı da bu durumdan etkilendi. Kılıçcı, Haberler.com canlı yayınında yaşadıklarını anlattı. Uzun süredir havalimanında beklediklerini belirten Kılıçcı, “Tam kalkacakken kaptanımız bir anons yaptı. Tanımlanamayan bir cisim olduğunu bildirdi. Sonrasında 1-2 saat kadar bekletildik. Bekletildikten sonra da uçağın kalkamayacağını bildirdiler bize.” dedi.

Bir söyleşisi olduğunu belirten Kılıçcı, “Kimse mağdur olmadı ama insanlar biletlerini zamanlarına göre ayarladığı için ben de mesela bir söyleşim vardı. Sporcu gençlerimizle buluşup bir söyleşi yapacaktık, maalesef ben de oraya katılamadım. Çok üzüldüm.” ifadelerini kullandı.

Kılıçcı, “Seçim sürecinde deprem bölgesindeki vatandaşların kalbinin kırıldığını belirten Kılıçcı, “Deprem bölgelerinde insanlarla yine konuştuk. Siz resmin büyük kısmına bakın. Sizi seven, önemseyen insanlar çok. Biz buraya sizin için geldik ve sizin siyasi görüşünüz benim hiçbir şekilde umurumda olmadı.” şeklinde konuştu.

Havalimanında mahsur kalan Adem Kılıçcı’nın yaşadıkları, tanımlanamayan bir cismin tespit edilmesinin ardından gerçekleştirilemeyen uçuşlar hakkında bilgi veriyor. Yolcuların mağdur olmadığı belirtilirken, Kılıçcı’nın söyleşisine katılamaması nedeniyle üzüntüsü de dile getiriliyor. Ayrıca, seçim sürecinde deprem bölgesindeki vatandaşların yaşadıkları da Kılıçcı tarafından anlatılıyor.

Haber Merkezi
Haber Merkezi
Articles: 7888

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş kingroyal giriş kingroyal meritking meritkingadres.com