Samsunspor, Süper Lig devlerinin yapamadığını yapıyor! Dünyaca ünlü futbolcu formayı giymeye çok yakın

Samsunspor, Süper Lig’e yeni yükselen takımımız olacak. Bu sezon başarılı bir performans sergilemek ve güçlerine güç katmak için transfer çalışmalarına hız veren Samsunspor, önemli bir ismi kadrosuna katmak için harekete geçti. Barcelona’nın eski oyuncusu Paco Alcacer’i takıma kazandırmak isteyen Samsunspor’un başkanı Yüksel Yıldırım, transfer görüşmeleriyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Yıldırım, “Paco Alcacer ile 1 aydır görüşüyoruz. Suudi Arabistan tarafı teklifimizi kabul etti ancak oyuncu henüz kararını vermedi. Oyuncuyu ikna etme çalışmalarımız devam ediyor. Teklifimizi yaptık ve şu anda yanıt bekliyoruz” dedi.

Paco Alcacer, daha önce Süper Lig’in büyük kulüplerinin de ilgisini çekmiş ancak Türkiye’ye transfer olmamıştı. 30 yaşındaki başarılı santrfor, Samsunspor’un teklifine ne yanıt vereceği merak konusu.

Samsunspor, Paco Alcacer transferiyle hücum hattını güçlendirmeyi ve başarılı bir sezon geçirmeyi hedefliyor. Bu transfer hamlesi, takımın kalitesini artırarak hedeflerine daha da yaklaşmasını sağlayabilir. Süper Lig’in yeni ekiplerinden Samsunspor’un, Paco Alcacer transferindeki son durumu ise merakla bekleniyor.

Haber Merkezi
Haber Merkezi
Articles: 8012

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş kingroyal giriş kingroyal meritking meritkingadres.com
Portobet Giriş