Samsung Galaxy Watch Ekran Görüntüsü Alma!

Samsung Galaxy Watch Ekran Görüntüsü Alma

Samsung Galaxy Watch ekran görüntüsü alma işlemi oldukça basit. Saatinizde bulunan iki düğmeye basarak ekran görüntüsü alabilirsiniz. Bu özellik hem Galaxy Watch 3 ve öncesi hem de Galaxy Watch 4 ve 5 modellerinde mevcuttur.

Galaxy Watch’ta Alınan Ekran Görüntüleri Telefona Nasıl Aktarılır?

Galaxy Watch ekran görüntülerinizi düzenlemek, kaydetmek veya paylaşmak için telefonunuza aktarabilirsiniz. Bu işlem için öncelikle iki cihazın Bluetooth bağlantısı kurulmuş olması gerekiyor.

Ekran görüntülerine ulaşmak için saatinizdeki Galeri uygulamasını açmanız yeterli olacaktır. Burada ekran görüntülerinizi seçerek telefona gönder seçeneği ile aktarabilirsiniz.

Samsung Galaxy Watch Ekran Görüntüsü Almak İçin Nasıl Yapılır?

Galaxy Watch 4 veya 5 saatinizde ekran görüntüsü almak için yan taraftaki ana sayfa ve geri düğmelerine aynı anda basmanız gerekiyor. Bu işlem tamamlandıktan sonra, ekranı kapatıp açmanız halinde yakaladığınız ekran görüntüsünü bulabilirsiniz.

Ekran görüntüleri, dairesel tasarıma sahip olan Galaxy Watch saatlerde de uyumlu bir şekilde kaydediliyor. Saatinizin uygulama listesinde yer alan Galeri uygulaması aracılığıyla kolayca erişebilirsiniz.

Kaydedilen bu görüntüleri düzenleyebilir veya paylaşabilirsiniz. Ancak bazı uygulamalar, güvenlik veya telif hakkı nedeniyle ekran görüntüsü alma özelliğini kapatmış olabilir.

Samsung Galaxy Watch ekran görüntüsü alma işlemi oldukça kolaydır ve tüm modellerde mevcuttur. Görüntülerinizi düzenleyerek paylaşabilir veya kaydedebilirsiniz. Yukarıda belirtildiği gibi, iki cihazın Bluetooth bağlantısı kurulmuş olması gerektiğini unutmayın.

Haber Merkezi
Haber Merkezi
Articles: 7888

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş kingroyal giriş kingroyal meritking meritkingadres.com