Sakaryasporlu Ümit’in, Eyüpsporlu Alparslan’ın muhteşem golü için yaptığı yorum dinleyenleri kahkahaya boğdu

Eyüpspor, Sakaryaspor’u 1-0 Mağlup Etti ve Yarı Finalde Bodrumspor’la Eşleşti

Play-Off 1. Turu’nda Eyüpspor, Sakaryaspor’u deplasmanda 1-0’lık skorla mağlup etti. Normal süresi golsüz biten maç, uzatmaya gitti. Eyüpspor, 120+2’de Alparslan Öztürk’ün muhteşem golüyle öne geçti. Maç bu skorla tamamlandı ve Eyüpspor, yarı finalde Bodrumspor’la eşleşti.

Sakaryasporlu Ümit Kurt Sahneye Çıktı

Sakaryasporlu Ümit Kurt, elendikleri maçın ardından yaptığı “Gerçekten çok güzel bir gol yiyerek elendik. Saçma sapan bir pozisyonda gol yiyip elenseydik zorumuza giderdi. Eyüpspor’u ve Alpaslan’ı tebrik ediyorum” açıklamayla futbolseverleri güldürdü.

Alparslan Öztürk Gol İçin Konuştu

Alparslan Öztürk attığı gol için “Recep golden sonra ‘Nasıl pas verdim?’ dedi. Arda Hoca’nın yanına gittim, o benim için bir idol. Sonra da başkanıma armağan ettim. Bana hep takılıyordu oradan vurduğumda ‘Oradan kaç tane golün var?’ diye” yorumunda bulundu.

Spor editörü Ömer Özarslan tarafından yayınlanan bu haber, Eyüpspor’un Play-Off 1. Turu’nde Sakaryaspor’u mağlup ettikten sonra yarı finalde Bodrumspor’la eşleşeceğini bildiriyor. Alparslan Öztürk’ün muhteşem golü, Sakaryasporlu Ümit Kurt’un esprili açıklamaları ve Alparslan Öztürk’ün kendine özgü yorumları haberin öne çıkan noktaları.

Haber Merkezi
Haber Merkezi
Articles: 7888

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş kingroyal giriş kingroyal meritking meritkingadres.com