Rise of Kingdoms Hesap Silme ve Bağlantı Kaldırma

Rise of Kingdoms hesap silme veya bağlantı kaldırma işlemi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilemez. Bu işlemi yapmak isteyenler Rise of Kingdoms ekibiyle iletişime geçmek zorundalar. Eskiden, Rise of Kingdoms hesap silme veya bağlantı kaldırma seçeneği kullanılabiliyordu, ancak hesap çalınma ve satılma olaylarını önlemek amacıyla bu seçenek sonradan kaldırıldı.

Rise of Kingdoms hesap silme veya bağlantı kaldırma işlemi için, kayıt olduğunuz mail hesabı üzerinden [email protected] adresine “REQUEST TO DELETE MY RISE OF KINGDOMS ACCOUNT” (“RISE OF KINGDOMS HESABIMI SİLME İSTEĞİ”) başlıklı bir mail atmanız gerekiyor. Mail içeriğinde silme/kaldırma işleminin nedenini açıkça belirtmeniz de gerekiyor. Hesabınızın silinip/bağlantısının kaldırılması için geçerli sebepler sunmanız istenecektir.

Özetle, Rise of Kingdoms hesap silme veya bağlantı kaldırma işlemi için direk bir yol yoktur. Bu işlemi yapmak isteyenler, kayıt oldukları mail hesapları üzerinden Rise of Kingdoms ekibiyle iletişime geçmeli ve “REQUEST TO DELETE MY RISE OF KINGDOMS ACCOUNT” (“RISE OF KINGDOMS HESABIMI SİLME İSTEĞİ”) başlıklı bir mail atmaları gerekmektedir. Hesapları silinmeden önce geçerli bir sebep sunmanız istenecektir.

Haber Merkezi
Haber Merkezi
Articles: 7890

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş kingroyal giriş kingroyal meritking meritkingadres.com