Reynmen'e imzalı forma veren Fatih Terim'den kahkaha attıran tavsiye

featured

Ünlü şarkıcı Reynmen, son bir olayla gündeme geldi. Eski futbolcu ve teknik direktör Fatih Terim ile aynı uçakta seyahat eden Reynmen, Terim’den bir iyilik istedi. İddialara göre, arkada oturan kişilerin “Hocam imzalar için para alsan…” şeklindeki espriyle Reynmen’i gaza getirmesi sonucunda Fatih Terim’in de espriye uyarak “Sıkıştığın zaman sat” ifadesini kullanması herkesi güldürdü.

Bu komik an, arkadaşlık ve samimiyetin örneği olarak görülerek sosyal medyada da büyük ilgi gördü. İkili arasındaki bu neşeli anın fotoğrafı, hızla yayıldı ve paylaşımların konusu oldu. Reynmen’in, Fatih Terim’den aldığı imzalı forma da hayranları arasında büyük bir heyecana neden oldu.

Bu olay, insanların beklemedikleri anlarda karşılaşmalarının ne kadar ilginç ve eğlenceli sonuçlara yol açabileceğini gösteriyor. Özellikle ünlülerin bir araya gelerek ortaya çıkardığı bu anlar, sosyal medyada büyük yankı uyandırıyor.

Sonuç olarak, Reynmen’in Fatih Terim’e formasını imzalattığı bu an, herkesi güldüren ve sosyal medyanın ilgiyle takip ettiği bir olay haline geldi. Bu samimi anı paylaşanlar, olayın neşesini ve espriyi daha da yaymış oldu.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Reynmen'e imzalı forma veren Fatih Terim'den kahkaha attıran tavsiye

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir