Pendikspor'da Selçuk İnan sesleri! Anlaşma tamam

featured

Pendikspor, Osman Özköylü ile yollarını ayırdıktan sonra Selçuk İnan ile prensip anlaşması sağladı. Son görüşmede herhangi bir sorun çıkmazsa İnan, resmi imzayı atacak.

Bu haber, Pendikspor’un Selçuk İnan ile prensip anlaşmasına vardığına dair bir bilgi veriyor. İnan’ın resmi imzanın atılması için görüşmelerin devam ettiği belirtiliyor. Pendikspor, teknik direktör Osman Özköylü ile yollarını ayırdıktan sonra İnan ile anlaşmanın sağlandığı bildiriliyor. Anlaşmanın resmileşmesi için son bir engel kalmaması durumunda İnan’ın imza atacağı ifade ediliyor.

Pendikspor, Selçuk İnan’ın katılımıyla güçlü bir transfer gerçekleştireceği ve takımının performansını artıracağı umut ediliyor. İnan’ın tecrübesi ve yetenekleriyle takıma katkı sağlayacağı düşünülüyor. Pendikspor taraftarları ise bu transferle heyecanlanırken, resmi imzanın atılmasını bekliyor.

Sonuç olarak, Pendikspor, Selçuk İnan ile prensip anlaşmasına varmış durumda. İnan’ın resmi imzayı atabilmesi için son görüşmelerin olumlu geçmesi gerekiyor. Takımın başarıya ulaşması için İnan’ın katkı sağlaması bekleniyor. Hayranlar, bu transferin takımın geleceği için büyük bir adım olduğunu düşünüyor.

(Please note that this is a sample text and the news and the mentioned individuals may not be real.)

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Pendikspor'da Selçuk İnan sesleri! Anlaşma tamam

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir