Park halindeyken hareket edip direğe çarpan otomobil alev alev yandı

Samsun’da park halindeki bir otomobil rampa aşağı hareket ederek beton elektrik direğine çarpması sonucu alev alarak yandı. Olay, Samsun’un İlkadım ilçesi Tepecik Mahallesi’nde meydana geldi. Araç park halindeyken, Betül Yiğit adlı sürücü, otomobilini hastanenin yan tarafındaki bir marketin önüne park edip görev yeri olan hastaneye gitti. Ancak otomobil aniden hareket ederek rampa aşağı ilerlemeye başladı ve beton elektrik direğine çarptı. Bu sırada otomobil direkten yere inen kabloyu ezince kablo şase yapıp yangın çıktı. Yangında araç büyük çapta zarar gördü. Aracının kaza yapıp yandığını öğrenerek olay yerine gelen Betül Yiğit ise büyük üzüntü yaşadı.

Otomobilin yangınını söndürmek için itfaiye geldi ve araç alevlerden kurtarıldı. Ancak araç için büyük çapta hasar meydana geldi ve tamiri zor görünüyor. Bu talihsiz olayın sebebi henüz açıklanmış değil, ancak durumun incelenmesi devam edecek.

Bu haber, Samsun’da meydana gelen bir trafik kazasını detaylı bir şekilde anlatıyor. Sonuç olarak, bir otomobil rampa aşağı ilerleyerek beton elektrik direğine çarptı ve alevler içinde kaldı. Hayati bir yaralanma olmamasına rağmen, otomobilin büyük çapta hasar gördüğü görülmüştür.

Haber Merkezi
Haber Merkezi
Articles: 7890

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş kingroyal giriş kingroyal meritking meritkingadres.com