Parfüm için kavga mı çıkardı? İlginç iddialara Muslera’dan cevap geldi

Galatasaray’ın Uruguaylı kaptanı Fernando Muslera, 150 dolarlık bir parfümün kaybolduğu iddiası üzerine sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Muslera, takım arkadaşlarıyla kavga ettiği yönündeki haberleri kesin bir dille yalanladı. Tecrübeli kaleci açıklamasında, “Bundan önce hakkımda birçok iddia ortaya atıldı. Hepsine güldüm geçtim ama bu kadarı fazla. Benim, takım arkadaşlarımın, kulübümüzün ve değerli fanlarımızın tek hedefi önümüzdeki ilk 90 dakika” ifadelerine yer verdi.

Muslera, son dönemde futbola dönüşüyle ilgili de çeşitli söylentilerin çıktığını ancak tüm bunlara rağmen odaklarının önlerindeki maçlarda olduğunu belirtti.

Galatasaray camiası da, takımın kaptanının bu açıklamalarını memnuniyetle karşıladı. Muslera’nın 16 Mayıs tarihinde geçirdiği sakatlık sonrasında sahalara dönmesi, taraftarlar arasında büyük bir heyecan yaratmış ve takımın sezon sonu hedeflerine daha umutlu bakılmasını sağlamıştı.

Fernando Muslera’nın bu açıklaması, Galatasaray’ın son dönemde yaşadığı sıkıntılarını bir nebze de olsa hafifletti ve takımın taraftarlarını yeniden umutlandırdı.

Haber Merkezi
Haber Merkezi
Articles: 7890

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş kingroyal giriş kingroyal meritking meritkingadres.com