Ordu'da TIR ile otomobil çarpıştı: 4 ölü, 3 yaralı

featured

Ordu’nun Akkuş ilçesinde gerçekleşen feci bir trafik kazasında, bir ailenin nişan dönüşü geçirdiği korkunç kaza sonucunda 4 kişi hayatını kaybetti. Otomobil ile TIR’ın kafa kafaya çarpışması sonucunda hayatını kaybeden 4 kişinin yanı sıra 3 kişi de yaralandı. Kazada yaralanan 8 yaşındaki çocuk ise hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Bu üzücü olay, Akkuş ilçesinde büyük bir şok etkisi yarattı. Kazanın nasıl meydana geldiği henüz belirlenemezken, yetkililer olayla ilgili detaylı bir soruşturma başlattı. Kazada hayatını kaybeden 4 kişinin kimlikleri henüz açıklanmadı ve aileleri büyük bir acı içerisinde olduğu için gazeteciler tarafından röportaj yapılmadı.

Bu tarz kazaların artık sık sık yaşandığı bir dönemde, trafik güvenliğine daha da fazla önem verilmesi gerektiği bir kez daha ortaya çıktı. Herkesin, sürücülerin ve yetkililerin trafik kurallarına uyması, hız sınırlarına dikkat etmesi ve emniyet kemeri gibi önlemleri kullanması önemlidir. Ancak maalesef bu gibi kazaların önüne tamamıyla geçmek mümkün değildir.

Kazada hayatını kaybeden 4 kişiye Allah’tan rahmet, hayatta kalanlara da acil şifalar diliyoruz. Ailelere ve yakınlarına başsağlığı ve sabır temenni ediyoruz. Bu tür kazaların tekrar yaşanmaması için gerekli önlemlerin alınması ve trafik güvenliğinin sağlanması için herkesin üzerine düşeni yapması gerektiğini bir kez daha hatırlatıyoruz.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Ordu'da TIR ile otomobil çarpıştı: 4 ölü, 3 yaralı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir