Öne çıkan 2 isim bomba! İşte A Milli Takım'ın muhtemel hoca adayları

featured

A Milli Takım’da Stefan Kuntz ile yolların ayrılmasının ardından yeni hocanın kim olacağı merak konusu. Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Abdullah Avcı ismi üzerinde yoğunlaşıyor. Ancak yabancı bir teknik direktör tercih edilmesi durumunda ise en güçlü aday Joachim Löw olarak gösteriliyor. Abdullah Avcı’nın tecrübesi ve başarısı göz önüne alınırken, Joachim Löw’ün de büyük bir kariyere sahip olduğu biliniyor.

Milli takımımız için yeni teknik direktörün seçimi oldukça önemli bir adım olacak. Hem yerli hem de yabancı adaylar arasında yapılan değerlendirmeler sonucunda, Abdullah Avcı ve Joachim Löw isimleri öne çıkıyor. Her iki ismin de uluslararası arenada büyük deneyimlere sahip olduğu biliniyor.

Abdullah Avcı, daha önce Medipol Başakşehir takımını çalıştırmış ve Türkiye Süper Lig’i kazanma başarısı göstermiş bir teknik direktördür. Ayrıca Milli Takım’da da görev yapmış ve takımı başarıya taşımıştır.

Diğer bir aday olan Joachim Löw ise Almanya Milli Takımı’nda uzun yıllar görev yapmış ve büyük başarılara imza atmış bir teknik direktördür. Almanya’yı 2014 FIFA Dünya Kupası şampiyonu yapmıştır.

TFF, yeni teknik direktör tercihi konusunda titizlikle çalışmakta ve en iyisini seçmeye gayret etmektedir. Hem uluslararası arenada tanınan bir isim olması hem de Türk futbolunu ve oyuncularını yakından tanıması göz önünde bulundurulan kriterler arasında yer almaktadır.

Yeni teknik direktörün belirlenmesiyle beraber milli takımımızın hedefleri için yeni bir dönem başlayacaktır. Türk futbolseverler ise bu süreci heyecanla takip etmektedir.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Öne çıkan 2 isim bomba! İşte A Milli Takım'ın muhtemel hoca adayları

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir