Netflix Nedir, 2023 Netflix Fiyatları Ne Kadar?

Netflix Nedir, Nasıl Kullanılır?

Netflix nedir, nasıl kullanılır rehberimizde Netflix hakkında aklınıza takılan tüm soruların cevaplarını kısa ve net bir biçimde bulabilirsiniz.

Netflix, internete bağlı bir cihazda (Smart TV, Akıllı Telefon, Tablet vs) reklamsız olarak dizi ve film izlemelerini sağlayan abonelik tabanlı bir yayın hizmetidir. Netflix günümüzde popülerleşen “streaming media” akımının en önemli temsilcisidir. Üyelik sistemiyle sizlere film, dizi ya da belgesel izleme imkanını sunan Netflix arşivinde pek çok dizi, film bulunmakta.

Netflix’e Nasıl Üye Olunur?

Netflix’in resmi web sitesine gidin ve Şimdi Kaydolun linkine tıklayın. E-posta adresinizi girdikten sonra “Başlayın”a tıklayın. Şimdi 3 adımdan oluşan kayıt olma sürecine gideceksiniz. Netflix’de kullanmak istediğiniz parolanızı girin. Planınızı seçin. Seçilen plan için kredi kartı bilgilerinizi girin. Hepsi bu kadar!

Netflix Aylık Ücretleri

Netflix kullanmak için uydu ya da kablolu servislerde olduğu gibi belirli bir aylık ücret ödemeniz gerekiyor. Netflix’in sunduğu üç farklı paketten ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun olanını seçebilirsiniz.

Temel Paket: 63,99 TL/ay – Tek cihaz, SD çözünürlük.

Standart HD Paket: 97,99 TL/ay – İki cihaz, HD çözünürlük.

Ultra HD Özel Paket: 130,99 TL/ay – 4 cihaz, Full ve Ultra HD 4K çözünürlük.

Netflix Nasıl İzlenir?

Netflix, bilgisayarlarda ve telefonlarda kullanıldığı gibi, aynı zamanda Android TV, Apple TV, Google Chromecast’te ve PlayStation, XBOX gibi oyun konsollarında da rahatça kullanılabiliyor. Tek yapmanız gereken, kullanacağınız cihazın internete bağlı olduğundan emin olduktan sonra uygulama marketinden Netflix’i indirmek olacaktır.

Netflix Party Nedir Nasıl Kullanılır?

Netflix Party platforma üye

Haber Merkezi
Haber Merkezi
Articles: 7888

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş kingroyal giriş kingroyal meritking meritkingadres.com