Nedenini de söyledi! Rıdvan Dilmen: Süper Kupa Türkiye'de oynanmalı

featured

Ünlü sunucu Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe ve Galatasaray arasında oynanacak olan Süper Kupa’nın Türkiye’de gerçekleşmesi gerektiğini ifade etti. Dilmen, bu yılın ekonomik olarak zor bir dönem olduğunu vurgulayarak, finalin İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadı veya İzmir Atatürk Stadyumu’nda oynanması ve tüm gelirlerin deprem bölgelerine bağışlanması gerektiğini söyledi. Bu önerisiyle Rıdvan Dilmen, sporun sosyal sorumlulukta yer alması gerektiğini vurguladı.

Görüşlerine göre, bu tür büyük organizasyonlar, toplumu bir araya getirme ve dezavantajlı bölgelere katkı sağlama fırsatı sunmaktadır. Rıdvan Dilmen, Türkiye’de gerçekleşecek olan Süper Kupa’nın, hem futbolseverlere heyecan yaşatacağını hem de deprem bölgelerine moral ve destek sağlayacağını düşünmektedir.

Her ne kadar Rıdvan Dilmen’in önerisi tartışmalı olsa da, futbol organizasyonlarının insanların bir araya gelmesine ve toplumsal birlik ve beraberlik duygusunun pekişmesine yardımcı olduğu bilinmektedir. Süper Kupa’nın hangi stadyumda oynanacağı ve gelirlerin nasıl deprem bölgelerine bağışlanacağı önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Nedenini de söyledi! Rıdvan Dilmen: Süper Kupa Türkiye'de oynanmalı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir