Ne kedi, ne köpek ne de kuş! Ryan Kent'in beslediği hayvanı duyanlar yorumlarıyla kırdı geçirdi

Fenerbahçe’nin yeni transferi Ryan Kent’in evine yaptığı ziyarette timsah besleyen İngiliz futbolcu, taraftarların tepkisine neden oldu. Sosyal medyada paylaşılan fotoğraflar sonrası yapılan yorumlarda, “Fenerbahçe’nin maskotu timsah mı oldu?”, “Bu ne yaman çelişki, Kent’in bir timsahı var, Fenerbahçe’nin sembolü ise kartal” gibi ifadeler kullanıldı.

Timsah besleyen Kent’e yönelik eleştirilerin yanı sıra, hayvan hakları savunucuları da konuya tepki gösterdi. Timsahların evde beslenmesinin doğal yaşamlarına zarar verdiğini belirten aktivistler, “Futbolcular ve ünlüler örnek olmalı, hayvanları ticari amaç için değil, doğal ortamlarında yaşatmalılar” şeklinde görüş belirttiler.

Ryan Kent’in timsah beslediğini öğrenen Fenerbahçe taraftarları, konuyla ilgili olarak kulübün resmi hesaplarına da yoğun şekilde yorum yaptılar. Bazı taraftarlar, “Bu transferi iptal edin, timsah besleyen bir futbolcu Fenerbahçe’ye yakışmaz”, “Kent, timsah beslemek yerine takımına odaklansın” gibi ifadeler kullandılar.

Konuyla ilgili olarak Ryan Kent veya Fenerbahçe Kulübü tarafından henüz bir açıklama yapılmadı. Ancak taraftarların tepkisi, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Haber Merkezi
Haber Merkezi
Articles: 7890

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş kingroyal giriş kingroyal meritking meritkingadres.com