NASA Başkanı, Meksika'da sergilenen "uzaylılar" ile ilgili konuştu: Elimizde görüntüler dışında herhangi bir veri yok

NASA Başkanı Bill Nelson, Meksika parlamentosunda sergilenen ve uzaylılara ait olduğu iddia edilen mumya görüntüleriyle ilgili açıklamalarda bulundu. Nelson, “Bugün burada amaç, varsayımları ve komploları bilimden ayırmaktır ve bunu bilimsel verilerle yapabiliriz. Sosyal medyada görüntüyü ben de izledim, ancak elimizde sadece görüntüler dışında herhangi bir veri bulunmamaktadır” şeklinde konuştu.

Meksika parlamentosunda sergilenen ve bir uzaylının mumyasına ait olduğu iddia edilen görüntüler hakkında NASA Başkanı Bill Nelson önemli açıklamalarda bulundu. Nelson, söz konusu görüntüleri sosyal medyadan izlediğini belirtirken, bu konuda herhangi bir bilgi veya veriye sahip olmadıklarını ifade etti. “Bugün buradayız, amaç bilimi komplolardan ve varsayımlardan ayırmaktır. Bilimsel verilerle gerçeği ortaya çıkarmak için çalışıyoruz” diyen Nelson, kamuoyunun bu tür iddiaları sorgulamak ve bilimsel yaklaşımı benimsemek konusunda dikkatli olması gerektiğini vurguladı.

Meksika parlamentosunda sergilenen ve bir uzaylının mumyasına ait olduğu iddia edilen görüntüler hakkında NASA Başkanı Bill Nelson’dan açıklama geldi. Nelson, konuya ilişkin sosyal medyada paylaşılan görüntüleri gözlemlediğini ancak ellerinde sadece bu görüntüler dışında herhangi bir veri olmadığını belirtti. “Bugün burada, bilimi komplolar ve varsayımlardan ayrıştırmak için bulunuyoruz. Bilimsel verilere dayanarak gerçekleri ortaya koymak hedefimiz” diyen Nelson, bu tür iddiaların sorgulanması ve bilimsel yöntemin takip edilmesi gerektiğini vurguladı.

Meksika parlamentosunda sergilenen ve uzaylı kaynaklı olduğu iddia edilen bir mumya görüntüsü hakkında NASA Başkanı Bill Nelson’dan açıklama geldi. Nelson, konuya ilişkin sosyal medyada paylaşılan görüntüyü gözlemlediğini, ancak elinde sadece bu görüntüyle ilgili bilgi olmadığını belirtti. “Amacımız, bilimi komplolardan ve varsayımlardan ayırmaktır. Söz konusu görüntünün bilimsel verilerle desteklenmediğini belirtmek önemlidir” diyen Nelson, bu tür iddiaların objektif bir şekilde değerlendirilmesi gerektiğini vurguladı.

Haber Merkezi
Haber Merkezi
Articles: 8012

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş kingroyal giriş kingroyal meritking meritkingadres.com
Portobet Giriş