Mehmet Şimşek, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı tebrik etti! Herkes altını aynı yorumu yazdı

Eski Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı elde ettiği seçim zaferi sebebiyle tebrik etti. Mesajında Şimşek, “Çeyrek asrı bulan siyasi yürüyüşünde halkımızın güçlü desteğiyle tekrar seçilen Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan’ı kutluyorum. Sayın Cumhurbaşkanımıza milletimize hizmet yolunda başarılar diliyorum. Yeni dönemin ülkemiz ve dünya için hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Paylaşımın altına gelen yorumlarda sosyal medya kullanıcıların Şimşek’e Ekonomi Bakanı olması çağrısında bulunduğu görüldü. Mehmet Şimşek’in ismi, seçim öncesi kulislerde Ekonomi Bakanlığı için geçiyordu. Hatta Şimşek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile AK Parti Genel Merkezi’nde bir araya gelmiş ve görüşme yaklaşık 1 saat sürmüştü. Kabulün ardından açıklama yapan AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Mehmet Şimşek’in aktif siyaseti düşünmediğini ama her türlü katkıyı vereceğini söyledi.

Her ne kadar Şimşek’in Ekonomi Bakanı olması talebi başka bir tartışmanın konusu olsa da, tebrik paylaşımının altında pek çok insan tarafından benzer tebrik mesajları yazıldığı ve Şimşek’in paylaşımının önemli bir yankı bulduğu görülüyor.

Haber Merkezi
Haber Merkezi
Articles: 7890

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş kingroyal giriş kingroyal meritking meritkingadres.com