Mansur Yavaş "Engelleniyoruz" dedi, AK Parti il başkanından yanıt geldi: 472 milyon nerede sayın Yavaş?

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın Tatlar Atıksu Arıtma Tesisi’nin kapasite artırımı için hazırlanan projenin ABB Meclisi’nde engellendiğine yönelik iddialarına AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan’dan yanıt geldi. Yavaş’ın seçime 5 ay kala algı yaptığını belirten Özcan, ‘3 yıldır yapmadığınız işi 5 ayda mı yapacaksınız.’ dedi. Özcan, Yavaş’a yöneltilen soruları cevaplaması için beş soru sordu ve “Ankaralının parasının hesabını verin. 472 milyon nerede Sayın Yavaş?” şeklinde ifadeler kullanıldı.

Bu gelişmeler, Ankara’da siyasi gerginliğe neden oldu. Mansur Yavaş’ın projenin engellendiği iddialarına yanıt veren Hakan Han Özcan, belediye başkanını eleştirdi ve işlerin niye bu kadar geciktiğini sordu. Bu sorular, Yavaş’ın projenin neden tamamlanmadığı konusunda hesap vermesini sağlamayı amaçlıyor. AK Parti İl Başkanı, yaklaşan seçimlere 5 ay kala Yavaş’ın popülist politikalarla algı yaratmaya çalıştığına inanıyor.

Ancak, bu açıklamaların yalnızca bir tarafın görüşlerini yansıttığını unutmamak önemlidir. Bunlar AK Parti İl Başkanı’nın görüşleridir ve haberin tamamını anlamak için farklı kaynaklara başvurabilirsiniz. Kanıtlar ve bağımsız incelemeler, sorunun daha kapsamlı bir şekilde anlaşılmasına yardımcı olabilir.

Sonuç olarak, Mansur Yavaş’ın Tatlar Atıksu Arıtma Tesisi projesinin engellendiği iddiaları üzerine AK Parti İl Başkanı Hakan Han Özcan’dan gelen yanıt, siyasi arenada tartışmalara neden oldu. Bu konuyla ilgili daha fazla bilgi edinmek için farklı kaynaklara başvurmak önemlidir.

Haber Merkezi
Haber Merkezi
Articles: 7890

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş kingroyal giriş kingroyal meritking meritkingadres.com