Listede Ronaldo yok! FIFA, "The Best" ödülü için adaylarını açıkladı

featured

Futbol dünyasının en prestijli ödüllerinden biri olan FIFA “The Best” ödülünün adayları açıklandı. Ancak, bu yılın adayları arasında dünya yıldızı Cristiano Ronaldo’nun olmaması futbolseverleri şaşırttı.

Her yıl olduğu gibi, futbol dünyasının en iyilerinin belirleneceği FIFA “The Best” ödülünün aday listesi futbolseverler tarafından büyük bir merakla bekleniyordu. Ancak, Cristiano Ronaldo’nun adaylar arasında yer almaması dikkat çekti.

Cristiano Ronaldo, dünya futbolunun en büyük yıldızlarından biri olarak biliniyor. Uzun yıllardır gösterdiği üstün performansı ve başarıları ile futbolseverlerin gönlünde taht kuran Ronaldo’nun adaylık listesinde olmaması, birçok kişiyi şaşırtmış durumda.

FIFA “The Best” ödülüne aday gösterilen futbolcular arasında Ronaldo’nun yer almaması, onun performansının değerlendirilmediği anlamına gelmez. Ancak, bu durum futbol dünyasında büyük bir tartışma konusu haline gelmiş durumda.

Futbolseverler, Ronaldo’nun bu yılki performansının adaylık kriterlerine uymadığına inanırken, bazıları ise yapılan seçimlerin adaletli bir şekilde yapılmadığını düşünüyor. Her ne olursa olsun, bu yılın “The Best” ödülü için adaylar açıklandı ve futbol dünyası heyecanla sonucu beklemeye başladı.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Listede Ronaldo yok! FIFA, "The Best" ödülü için adaylarını açıkladı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir