Kuntz görevden alınacak mı? Mehmet Büyükekşi, çığ gibi büyüyen tepkiler sonrası konuştu

TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, A Milli Takım’ın Euro 2024 Elemeleri D Grubu 5. maçında Ermenistan ile 1-1 berabere kaldığı maçın ardından açıklamalarda bulundu. Büyükekşi, maçın sonucu ve takımın performansı hakkında özür diledi. Stefan Kuntz ile yola devam edilip edilmeyeceği hakkındaki soruya yanıt veren Büyükekşi, ‘Bugün için konu Stefan Kuntz değil. Kaybettiysek beraber kaybettik’ dedi.

Bu hafta oynanan Euro 2024 Elemeleri D Grubu 5. maçında A Milli Takım, Ermenistan ile 1-1 berabere kaldı. Maçın sonucu ve takımın performansı hakkında TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi bir açıklama yaptı. Büyükekşi, maçın sonucu nedeniyle özür dileyerek, konuyla ilgili şunları söyledi: “Bugün için konuşulması gereken konu Stefan Kuntz değil. Başarısızlık olursa hep birlikte başarısız olduk.”

Bu açıklamalar, milli takımın son maçtaki beraberliğinin ardından tartışmaları beraberinde getirdi. Stefan Kuntz’un geleceği hakkında spekülasyonlar yapılırken, Büyükekşi’nin yaptığı açıklama, teknik direktör konusunda herhangi bir bilgi vermekten kaçınmakta. Büyükekşi, takımın başarısızlığının kolektif olduğunu ve herkesin birlikte sorumluluk taşıması gerektiğini vurguladı.

Milli takımın sonuçları ve geleceğiyle ilgili merak edilen konuların cevaplarını ise zaman gösterecek. Şimdilik, milli takımın bu maçtan elde ettiği beraberlik, Kuntz’un geleceğiyle ilgili belirsizlikleri daha da artırmış durumda. Taraftarlar ve futbol otoriteleri, takımın performansını geliştirmek için atılacak adımları merakla bekliyor.

Haber Merkezi
Haber Merkezi
Articles: 7890

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş kingroyal giriş kingroyal meritking meritkingadres.com