Kağıthane'de seyir halindeki otomobil alev alev yandı

featured

Kağıthane’de, TEM Otoyolu Ankara istikametinde seyir halindeki bir otomobil alev aldı. Şans eseri, olay yerine hızla yetişen itfaiye ekipleri yangını kısa sürede söndürdü. Araçta büyük çapta maddi hasar meydana gelirken, yangının çıkış nedeni henüz belirlenemedi.

Olayın olduğu yerde bulunan görgü tanıkları, otomobilin aniden alev aldığını ve büyük bir kargaşaya neden olduğunu söyledi. Yangının kısa sürede büyümesiyle birlikte çevredeki diğer sürücüler de durumu fark ederek 112 Acil Yardım Hattı’na haber verdi.

İhbar üzerine olay yerine sevk edilen itfaiye ekipleri, kısa sürede olay yerine ulaştı. Ekipler, yangını kontrol altına almak için tüm güçleriyle mücadele etti. Kısa bir süre içinde yangın söndürülerek, çevredeki tehlike önlenmiş oldu.

Yangının çıkış sebebi henüz bilinmemekle birlikte, olay yerine gelen polis ekipleri tarafından detaylı bir inceleme başlatıldı. Aracın tam olarak hangi sebeplerle yanmaya başladığı ve yangının diğer araçlara sıçramadan kontrol altına alındığı araştırılıyor.

Olay sonrasında yol trafiğe kapanırken, çevredeki vatandaşlar büyük bir kargaşa yaşadı. Polis ekipleri, trafik akışını düzenlemek için önlem aldı ve olay yerinde geniş güvenlik önlemleri alındı.

Şu an için herhangi bir can kaybı veya yaralanan olmadığı bilgisi paylaşıldı. Yangın olayıyla ilgili olarak, yetkililerin soruşturmasının devam ettiği belirtildi. Detaylar gelmeye devam ederken, yangının çıkış nedeni ve aracın tamiri hakkında bilgilerin ilerleyen süreçte açıklanması bekleniyor.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Kağıthane'de seyir halindeki otomobil alev alev yandı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir