Kabine kendi yaptığı oy pusulasıyla giren Fenerbahçeli, mührü basarken çıkardığı sesle tüm sınıfı inletti

Cumhurbaşkanlığı Seçimleri İkinci Turunda Fenerbahçe Taraftarından Skandal Hareket
Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde maç heyecanını yaşayan bazı taraftarların oylama kabillerinde yarattığı skandallar bir bir ortaya çıkıyor. Son olarak bir Fenerbahçe taraftarı, kabinden kendi hazırladığı oy pusulasıyla çıkarak sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

ICARDI, VALENCİA VE ABOUBAKAR’LI OY PUSULASI
Söz konusu taraftar, kendi hazırladığı oy pusulasında Inter Milan’dan Mauro Icardi, Valencia’dan Rodrigo Moreno Machado ve Porto’dan Vincent Aboubakar’ın fotoğraflarına yer verdi. Kendisi için hazırladığı bu oy pusulasını kullanmak isteyen taraftar, kabine girerek Valencia’nın fotoğrafının olduğu kısma sert bir şekilde mühür bastı. Ancak taraftarın bu hareketi dışarıdan bağıran bazı kişilerin tepkisini çekti.

FENERBAHÇELİ YAVAŞ
Taraftar, birkaç kez Valencia’nın fotoğrafının olduğu kısma sert bir şekilde mühür basarken, dışarıdan bazı taraftarlar ise “Fenerbahçeli yavaş, mührü kıracaksın” diye seslendi.

Bu tür skandalların her seçimde yaşanması, spor camiasında büyük bir üzüntüyle karşılanıyor. Konuyla ilgili henüz Fenerbahçe tarafından resmi bir açıklama yapılmadı.

Haber Merkezi
Haber Merkezi
Articles: 7888

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş kingroyal giriş kingroyal meritking meritkingadres.com