İzmir'de motokurye hayatını kaybetti

İzmir’in Karşıyaka ilçesinde gerçekleşen bir trafik kazasında, bir otomobil ile motokurye arasında çarpışma meydana geldi. Maalesef motokurye olay yerinde hayatını kaybederken, otomobil sürücüsü ise yaralandı.

Kaza, Karşıyaka ilçesindeki bir olayın sonucunda meydana geldi. Motokurye ile otomobilin çarpışmasıyla birlikte maalesef motokurye hayatını kaybederken, otomobil sürücüsü de yaralandı.

Karşıyaka ilçesinde gerçekleşen bir trafik kazasında motokurye hayatını kaybederken, otomobil sürücüsü ise yaralandı. Çarpışma sonucunda motokurye olay yerinde yaşamını yitirirken, otomobil sürücüsü de yaralananlar arasında bulunuyor.

Bu sabah Karşıyaka ilçesinde motokurye ile otomobil arasında bir kaza meydana geldi. Maalesef motokurye hayatını kaybederken, otomobil sürücüsü de yaralandı.

Karşıyaka ilçesindeki bir trafik kazasında motokurye hayatını kaybederken, otomobil sürücüsü yaralandı. Çarpışmanın ardından motokurye olay yerinde hayatını kaybederken, otomobil sürücüsü ise yaralı olarak kurtarıldı.

Belirtmek gerekir ki, bu haberdeki bilgilerin kaynağı ve haberi kimin yazdığı hakkında herhangi bir bilgi verilmemektedir. Sadece olayın meydana geldiği yer olarak Karşıyaka ilçesi belirtilmiştir.

Haber Merkezi
Haber Merkezi
Articles: 7890

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş kingroyal giriş kingroyal meritking meritkingadres.com