İzmir Kemerlatında Evlere İş Veren Firmalar

Türkiye genelinde artık daha fazla bilgi sahibi olan bayanlar tabii ki para kazanma yollarında daha hızlı şekilde öğrenmeye başladılar. Özellikle internetin çok gelişmesiyle beraber evde ek iş imkanı tanıyan firmaların daha fazla tanıdığını söyleyebiliriz. Bu anlamda özellikle İzmir’de evlere iş veren firmalar ve İzmir Kemeraltı bölgesinde faaliyet gösteren ve evde ek iş imkanı tanıyan dükkanların iş yerlerini nasıl iş verdiklerini, kaç para kazandırdıklarını paketleme işi ile ilgili diğer detayları yazdık.

İzmir’de evlere iş veren firmalar 2024

İzmir’in en önemli özelliklerden bir tanesi de özellikle düğün, kına gecesi, sünnet törenleri gibi özel günler için faaliyet gösteren birçok dükkanın olmasıdır. Uşak’ta, Manisa’da, Aydın’da, Çanakkale, Balıkesir ve çevre illerin tamamı düğün alışverişi için genellikle İzmir kemeraltı’nda tercih etmektedir.

izmir kemerlatinda evlere is veren firmalar2

Kemeraltı bölgesinde dükkan sahibi olan firmaların çok fazla el emeği ile ilgili ürün ihtiyacı olmaktadır. Buzdolabı magnetleri, kına şeker,  düğün davetiye katlama işleri, kına paketleme işleri, gelinlik süslemeleri ve buna benzer birçok iş imkanı yüz yüze ya da telefondan iletişimi kurularak bayanlara sunulmaktadır.

2024 yılı içerisinde bu para kazanma imkanları devam etmektedir. Çankaya semtinde bulunan gelinlikçi mağazaları, Konak kemeraltı semtinde bulunan yine düğüncü mağazaları, Alsancak, Basmane bölgesinde bulunan düğüncü mağazaları şu anda şahsen yapılacak başvuru sonrasında eve iş verecektir.

İzmir’de evlere verilen iş türleri hangileridir?

Ek iş yapmak isteyenlerin yeteneklerine göre alabilecekler bazı iş türleri vardır. Bunların birçoğu aslında çok basit olmakla beraber kazandırdıkları pazar bakımdan da iyi kazançlar sağlamaktadır. Bu işler arasında özellikle evde kına paketleme, sabun paketleme, çerez paketleme, magnet yapma, değişik montajlama kalem montajı, vidalama, priz montajı ve buna benzer işler verilebilmektedir.

Bu işleri kendiniz seçebileceğiniz gibi aynı zamanda işverenin de tercihi doğrultusunda belirlenen zaman diliminde işleri alabilirsiniz. Paranızı genelde iş teslimatı sonrasında alıyorsunuz ve banka hesabına ya da elden olarak alabilirsiniz.

Kemeraltı nikah şekeri işi veren esnaflar

Kapalıçarşıya gittiğinizde sadece kuyumcular değil aynı zamanda süs eşyaları satan özellikle nikah şekeri satan birçok dükkan görürsünüz. Bu dükkanlar yapmış oldukları nikah şekerlerinin toptan hazır şekilde almazlar, genellikle kendileri sadece malzemeleri parça alınır ve bundan montajı için bayanlarla anlaşma yaparlar.

Örneğin, bir nikah şekeri işi ortamı 50 kuruşa kadar bir ödeme yaparlar bu nikah şekerine türüne göre yani nikah şekerinin hazırlandığı sürenin uzunluğuna göre değişmektedir.

Bazıları çok lüks olduğu için örneğin nikah şekeri tanesi 10 liradan satılır bu nikah şekerinin el emeği için kadınlara 1 TL 2 TL kadar ücret ödenebilir. Bazı nikah şekerleri ise çok basit kaçar ve bunun içinde 10 krş kadar ödemeler yapılabilir. Bu yine malzemenin türüne ve yapılacak sözleşmeye göre değişkenlik gösterecektir. Kemeraltı’nda nikah şekeri işi veren dükkanlar arasında; bağbadem; çiçekçim, senin düğünün, Gözde dükkanların şu anda bazı bayanların ek iş imkanı tanımaktadır.

Konak Karşıyaka Buca Gaziemir Torbalı iş imkanları

İzmir arasında büyük bir kenttir; ama ulaşım noktasında metro olduğu için özellikle Torbalı, Buca, Gaziemir, Karşıyaka, Bayraklı, Bornova buraya yakın ilçeleri oturan kişiler metro ile Konak’ta bulunan Kemeraltı çarşısı’nda çok rahat bir şekilde ulaşabilirler.

Bu yerlerde oturanlar Kemeraltı esnafını telefonla arayarak bilgi alabilecekleri gibi aynı gün içerisinde şahsi başvuru yaparak da evde iş imkanları hakkında bilgi sahibi olabilirler.

İzmir’de evlere iş veren firmaların telefon numaralarına buradan özel Bilgi gizliliği nedeniyle verilemiyor; ama adres bilgisi olarak da İzmir Kemeraltı kapalı Çarşı olarak açık bir şekilde söyleyebiliriz. İletişim olarak her ne kadar telefonda ön bilgi alsanız da ilk sipariş olarak telefona değildi şahsen başvuru yapmanız gerekmektedir.

Haber Merkezi
Haber Merkezi
Articles: 7734

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir