İstediği şey para değil! Nathan Redmond’dan yönetime rest

Beşiktaş’ta Nathan Redmond Sözleşme Yenileme Görüşmelerinde

Beşiktaş’ın gelecek sezon hazırlıklarına başlamasıyla birlikte, son haftalarda ortaya koyduğu performansla dikkatleri üzerine çeken Nathan Redmond’a siyah-beyazlılar 1+1 yıllık sözleşme teklifi yaptı. Teklifin parasal açıdan kendisi için uygun olmadığını söyleyen İngiliz futbolcu, sözleşme süresi konusunda bir talepte bulundu. Redmond, Beşiktaş’ta kalmak istediğini dile getirirken yönetim, futbolcunun 29 yaşında olması nedeniyle 1+1 yıllık sözleşme önerisini uygun görüyor.

Sezon başında Southampton’dan kiralanarak Beşiktaş’a gelen Nathan Redmond’a, ülkesinden henüz bir teklif gelmedi. İngiliz oyuncu, sözleşme görüşmelerine devam edebilmek için İstanbul’daki evinin kira kontratını 2 ay daha uzattı.

Beşiktaş yönetimi, Redmond’ın istediği 2+1 yıllık sözleşmeyi kabul etmese de, her iki tarafın da orta yol bulabileceğine dair umutlu olduklarını dile getirdiler. Nathan Redmond, kariyerindeki ilk Türkiye macerasını Beşiktaş formasıyla sürdürmeyi hedefliyor.

İngiliz futbolcunun sözleşme yenileme görüşmeleri devam ederken, Beşiktaş yönetimi de transfer çalışmalarını sürdürüyor. Taraflar arasındaki pazarlıkların ne yönde sonuçlanacağı ise zamanla belli olacak.

Haber Merkezi
Haber Merkezi
Articles: 7888

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş kingroyal giriş kingroyal meritking meritkingadres.com