Işıklara yakalanmamak için hız yapınca otomobile çarpıp kaçtı: 3 yaralı

Küçükçekmece’de talihsiz bir kaza meydana geldi. Trafik ışıklarına yakalanmamak için hız yapan bir otomobil, bir araca çarptıktan sonra kontrolü kaybederek takla attı. Kazada 3 kişi yaralandı. Yaşanan bu olayın nedeni olan araç kaçarken, sürücüsü hala bulunamadı.

Kaza, Küçükçekmece Halkalı İstasyon Mahallesi Turgut Özal Bulvarı’nda meydana geldi. Sağ şeritte seyir halinde olan plakası belirlenemeyen otomobil sürücüsü, ilerideki kırmızı ışığa yakalanmamak için hızlandı. Aynı anda hızla şerit değiştiren otomobil, en sol şeritte bulunan Oktay K.’nin hakimiyetindeki araca çarptı. Çarpmanın şiddetiyle, Oktay K.’nin aracı kontrol dışına çıkarak önce önündeki bir araca daha sonra ise kaldırıma çarptı. Çevredeki vatandaşlar durumu hemen yetkililere bildirdi.

Olay yerine gelen polis ekipleri çevreyi güvenli hale getirirken, itfaiye ekipleri takla atan araçta sıkışmış olan 3 kişiyi kurtarmak için çalışma başlattı. Sağlık ekipleri, ilk müdahalelerini olay yerinde yaptıktan sonra yaralıları çevredeki hastanelere sevk etti.

Kazanın nedeni olan araç olay yerinden kaçarken, sürücüsü hala bulunamadı. Yetkililer, olayla ilgili detaylı bir inceleme başlattı.

Bu talihsiz olayda yaralanan kişilerin sağlık durumları hakkında henüz bir bilgi paylaşılmadı. İlerleyen saatlerde gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Haber Merkezi
Haber Merkezi
Articles: 7890

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş kingroyal giriş kingroyal meritking meritkingadres.com