İran’da karın ağrısıyla hastaneye gelen adamın makatında deodorant şişesi tespit edildi

Bir adam İran’da, karın ağrısı şikayetiyle hastaneye gitmiş. Doktorlar, anüs muayenesi yaparken hastanın rektuma bir deodorant tüpü koyduğunu keşfetmişler. Muayene sırasında herhangi bir yaralanma, kanama veya kesilme belirtisi olmayan hastanın acıları oldukça yoğun olduğu için rektal muayene yapılamamış ve tüpü bulmak için röntgen filminin çekilmesine karar verilmiş. Tüpün nereye gittiği saptandıktan sonra, adam ameliyata alınmış ve cerrahlar karnında bir kesik yaparak tüpü çıkarmışlar. Ameliyatın ardından bir gün daha hastanede kalan adam, bir psikiyatristle görüştükten sonra eve gönderilmiş.

Rektuma cisim yerleştirme durumu, birçok risk taşır. Objelerin rektumda sıkışması durumu yanı sıra, bağırsakları delme riski de vardır. Sindirim sistemi içeriğinin vücudun diğer bölümlerine sızması ve bir enfeksiyon oluşması gibi durumlar söz konusu olabilir. Bu durum potansiyel olarak ölümcül sonuçlar doğurabilir.

Bu olay İran’da yaşanmış ve haberin kaynağına dair bilgi verilmemiştir. Ameliyat, adamın psikolojik sağlığı açısından da önemliydi ve sonrasında bir psikiyatristle görüşmesi sağlandı.

Haber Merkezi
Haber Merkezi
Articles: 7890

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş kingroyal giriş kingroyal meritking meritkingadres.com