İran ajanı kendini kamyonetin altına bağlayarak hapisten kaçtı! İngiltere teyakkuzda

featured

21 yaşındaki terör zanlısı Daniel Abid Halife, İran ajanlığı suçlamalarıyla Londra’daki Wandsworth cezaevinden kaçtı. İngiliz güvenlik güçleri, genç teröristin yakalanması için yoğun çaba harcarken, Halife’nin kaçışıyla ilgili bazı detaylar ortaya çıktı.

Daniel Abid Halife, önceden İngiliz Ordusunda görev yapmış bir kişi olarak biliniyor. Kaçışının nasıl gerçekleştiği henüz netlik kazanmamış olsa da, yetkililerin bir an önce zanlının izini sürdüğü belirtiliyor.

Halife’nin kaçmasının ardında hangi sebeplerin yattığı ise henüz netlik kazanmış değil. Ancak İngiliz güvenlik birimleri, bu olayı ciddi bir şekilde değerlendirerek toplumun güvenliğini sağlama konusundaki kararlılıklarını bir kez daha gösterdiler.

Şu anda polis ve diğer yetkililer, Daniel Abid Halife’nin yakalanması için geniş çaplı bir arama operasyonu yürütüyor. Halktan da herhangi bir şüpheli durum veya bilgiye sahip olanların yetkililere başvurmaları isteniyor.

Bu haberin detayları henüz netlik kazanmamış olsa da, durumu yakından takip edeceğiz ve güncel gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Güvenlik birimlerinin çabaları sonucunda zanlının yakalanması umut ediliyor.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
İran ajanı kendini kamyonetin altına bağlayarak hapisten kaçtı! İngiltere teyakkuzda

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir