İnegöl'de Otomobil Çocuğa Çarptı

Bursa’nın İnegöl ilçesinde, 2 yaşındaki Muhammet K. isimli çocuğa aniden yola çıktığı sırada bir otomobil çarptı. Kaza anı, bir işyerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. Çocuğun ağır yaralandığı belirtildi.

Kaza, İnegöl ilçesinde meydana geldi. Henüz 2 yaşında olan Muhammet K., bir anda yolun karşısına geçmek istedi. Bu sırada hızla gelen bir otomobil, çocuğa çarptı. Güvenlik kamerası tarafından kaydedilen görüntülerde çarpmanın etkisiyle çocuğun yere düştüğü, hemen arkasından ise etraftaki insanların panik içinde olay yerine koştuğu görüldü.

Çarpmayı gören çevredeki vatandaşlar hemen olay yerine üzgünce toplandı. Yoldan geçen sürücüler de hızla durarak çocuğa yardım etmeye çalıştı. Kısa sürede olay yerine gelen 112 Acil Servis ekipleri, ağır yaralanan çocuğa ilk müdahaleyi yaparak ambulansa taşıdı.

Muhammet K., yetkililer tarafından en yakın hastaneye kaldırıldı. Durumu ciddiyetini koruyan çocuğun tedavisine başlandı. Bu olayın ardından İnegöl İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, kaza ile ilgili soruşturma başlattı. Sürücü ise olay yerinden kaçarak kayıplara karıştı.

Bu tür kazaların artmasına ilişkin, yetkililer ve çevre sakinleri uyarılarda bulunmaktadır. Özellikle çocukların tehlikeli bölgelerden uzak tutulması ve trafik kurallarına daha dikkatli şekilde uyulması gerekliliği vurgulanmaktadır.

Olayın detayları hakkında bilgiler henüz tam olarak açıklanmamış olsa da, kamera görüntüleri ve görgü tanıklarının ifadeleri incelemeler için kullanılacak. Yetkililer, kaza ile ilgili daha fazla bilgiye ulaştıktan sonra kamuoyunu ayrıntılı olarak bilgilendireceklerini belirtti.

Haber Merkezi
Haber Merkezi
Articles: 8011

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş kingroyal giriş kingroyal meritking meritkingadres.com
Portobet Giriş