İki otomobilin çarpıştığı kaza kamerada

Edirne’de meydana gelen trafik kazasında iki otomobil çarpıştı ve bir otomobil hurdaya döndü. Kazada 4 kişi yaralandı. Kaza anı güvenlik kamerasına yansıdı. Kazaya ilişkin detaylar haberimizde.

Edirne’de yaşanan trafik kazası büyük bir şok etkisi yarattı. İki otomobilin çarpışması sonucunda bir otomobil adeta hurdaya döndü. Kazada bulunan 4 kişi de yaralanarak hastaneye kaldırıldı. Talihsiz kaza anı ise bir güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

Kaza anına ilişkin görüntüler, güvenlik kamerasının lensine yansıdı. Görüntülerde iki otomobilin hızla ilerlediği ve kesişen yolların kavşağında çarpıştığı görülüyor. Çarpışmanın etkisiyle her iki otomobil de büyük hasar gördü.

Kaza sonucunda yaralanan 4 kişi ise hemen olay yerine çağrılan ambulanslarla hastaneye sevk edildi. Yaralıların sağlık durumlarının ise ciddiyetini koruduğu belirtildi.

Kazanın neden yaşandığı ve kazaya karışan araçlardaki kişilerin kimlikleri konusunda henüz net bir bilgi bulunmuyor. Yetkililer tarafından yapılan açıklamada, kaza ile ilgili soruşturmanın sürdüğü ve detayların ilerleyen günlerde açıklanacağı bildirildi.

Sonuç olarak, Edirne’de meydana gelen trafik kazasında iki otomobil çarpıştı ve bir otomobil hurdaya döndü. Kazada 4 kişi yaralanırken, kaza anı güvenlik kamerasına yansıdı. Detaylar henüz netleşmezken, soruşturma devam etmektedir. Gelişmelerden haberimizde sizlere aktaracağız.

Haber Merkezi
Haber Merkezi
Articles: 7890

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş kingroyal giriş kingroyal meritking meritkingadres.com